۰
۰

جهان والیبال –  در جذاب ترین دیدار هفته ورونا با حضور معنوی نژاد و شریفی ۳ بر۲ مغلوب شاگردان ولاسکو شد و با عنوان ششمی به کار خود پایان داد. مودنا نیز هم امتیاز با میلانو در رده چهارم قرار گرفت. شاگردان جیانی در تیم میلانو دست به کار بزرگی زدند و پروجای صدرنشین را شکست دادند و با دو امتیازی که از این مسابقه گرفتند در رده پنجم قرار گرفتند.

لوبه یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در خانه سه بر صفر از سد والنتیا گذشت. هدایت والنتیا بر عهده بانیولی سرمربی سابق متین ورامین است. پادووا هم با همین نتیجه از سد لاتینا گذشت. ترنتینو قهرمان جام باشگاههای جهان و یکی دیگر از مدعیان قهرمانی در خانه و با نتیجه ۳ بر ۱ مونزا را با شکست بدرقه کرد. در این دیدار امیر غفور کم فروغ بود و نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند. مونزا با این شکست هشتم شد و در دور بعد با پروجا پیکار می کند. ترنتینو هم به مصاف پادووا می رود.

اما تیم های سقوط کرده سیه نا و کاستلانا به ترتیب به مصاف راونا و سورا رفتند که در پایان سیه نا با حضور سعید معروف در جدالی تماشایی ۳ بر ۲  بر راونا غلبه کرد. کاستلانا نیز که میرزاجانپور را در ترکیب داشت در سه ست متوالی تسلیم راونا شد تا به این ترتیب پرونده دو لژیونر ایرانی شاغل در سری آ با ناکامی بسته شود.

معنوی نژاد و شریفی در ورونا و غفور در مونزا نمایندگان ایران در مرحله پلی آف سری آ ایتالیا هستند و به این ترتیب دیرتر از دو لژیونر دیگر به تمرینات تیم ملی ایران اضافه خواهند شد.

برنامه مرحله پلی آف سری آ ایتالیا

دیدارهای این مرحله به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار خواهد شد. نخستین دیدار روزهای ۱۰ و ۱۱ فروردین و دومین دیدار ۱۷ و ۱۸ فروردین به انجام می رسد. در صورت نیاز به جدال سوم هفته پایانی فروردین مسابقات برگزار خواهد شد. برنامه این دور به شرح زیر است:

مودنا – میلانو : ۱۰ و ۱۷ فروردین

لوبه – ورونا : ۱۱ و ۱۸ فروردین

پروجا – مونزا :  ۱۱ و ۱۸ فروردین

ترنتینو – پادووا : ۱۱ و ۱۸ فروردین

 

جدول رده بندی سری آ در پایان دور مقدماتی


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image