۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، در دور رفت مسابقات مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال ۱۳۹۶، تیم های خاتم اردکان، بانک سرمایه، پیکان تهران و شهرداری تبریز مقابل حریفان به برتری رسیدند.

»» تحلیل رقابت های این مرحله را در زیر می‌خوانید:

سایپا تهران ۰-۳ خاتم اردکان
باخت غیر منتظره نارنجی پوشان ؛ طلسم نباختن شعبان خمسه در خانه والیبال به دست خاتم کاران شکسته شد.

شکست ۳ بر صفر سایپا مقابل خاتم اردکان، غیرقابل پیش‌بینی‌ترین نتیجه ممکن برای این دیدار بود. شاگردان شعبان خمسه که هیچ وقت در خانه والیبال شکست نخورده بودند، مقهور خاتم کاری اردکانی‌ها شدند. درخشش اکبر ولایی و حسین امیری، اجازه نداد سایپایی‌ها حتی یک ست را ازآن خود کنند تا برای صعود به جمع ۴ تیم پایانی جدالی سخت در خانه خاتم اردکان داشته باشند.

بانک سرمایه ۳-۰ هاوش گنبد
سرمایه داران قدم اول را محکم برداشتند.

شکست ناباورانه ی سایپا مقابل خاتم اردکان، زنگ خطری برای بانک سرمایه بود تا مبادا هاوشی‌های با انگیزه را دست کم بگیرند. بانک سرمایه از همان ابتدا مقتدر ظاهر شد و اجازه خود نمایی به حریف گنبدی نداد تا با پیروزی در سه ست متوالی قدم محکمی برای صعود برداشته باشد.

شهرداری تبریز ۳-۱ کاله آمل
شاگردان جوان عطایی از پس با تجربه های شهرداری تبریز بر نیامدند.

در یکی از حساس ترین بازی های رفت دور اول پلی آف، ۲ تیم خوب شهرداری تبریز و کاله آمل به مصاف هم رفتند. نتایج بازی‌های رو در روی دو تیم، انتظار دیدار نزدیکی را می‌داد. شهرداری تبریز که از حمایت هوادارانش بهره می‌برد، موفق شد تا پیروزی ارزشمندی را کسب کند و تنها یک ست را به حریف آملی واگذار کردند تا شانس خوبی برای صعود به جمع ۴ تیم برتر لیگ برتر داشته باشند.

شهرداری ورامین ۰-۳ پیکان تهران
کار بزرگ شاگردان عهدی در ورامین؛ موتور پیکان پر قدرت تر از همیشه

سالن شهید گلعباسی ورامین میزبان حساس ترین بازی دور رفت مرحله اول پلی آف لیگ برتر بود. خودروسازان پایتخت که عملکرد خوبی در دور مقدماتی نداشتند؛ به دنبال حفظ اعتبار و جبران گذشته بودند. در طرف مقابل شهرداری ورامین در مقابل دیدگان ورامینی های عاشق والیبال، قدرتی مضاعف پیدا می‌کردند. اما هنر نمایی کاپیتان سعید معروف و ابشار های تماشایی کای فندیک هلندی ، عرصه را بر ورامینی ها تنگ کرد تا پیکان در سه ست پیاپی شهرداری ورامین را شکست دهد و در بازی برگشت در خانه والیبال کار راحتی مقابل این تیم پر طرفدار داشته باشد.

نویسنده: حامد سلیمیان


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image