۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، رقابت های والیبال جام باشگاه های جهان ۲۰۱۷ از ۲۱ تا ۲۶ شهریورماه به میزبانی کشور لهستان برگزار خواهد شد که بانک سرمایه ایران نیز در این مسابقات حضور دارد.

کنفرانس خبری گروه A این مسابقات با حضور بانک سرمایه با حضور مصطفی کارخانه، مهدی مهدوی و نمایندگان سه تیم دیگر حاضر در این گروه جام باشگاه های جهان برگزار شد.

»» متن صحبت های مربیان و کاپیتان چهار تیم را در زیر می‌خوانید:

جامپائولو مدی، سرمربی لوبه سیویتانوا ایتالیا گفت: «من خوشحالم که می‌توانم با بهترین تیم‌های دنیا بازی کنم. ما می‌دانیم که تیم خوبی داریم، بنابراین امیدواریم که بهترین عملکرد را داشته باشیم.»

دراگان استانکوویچ، کاپیتان لوبه : «فوق العاده است که این رویداد در لهستان برگزار می‌شود، ما می‌توانیم در یک سیستم خوب بازی کنیم، و این نیز یک افتخار بزرگ برای ما است. هدف ما رسیدن به نیمه نهایی است و بعد از درمورد ادامه تورنمنت فکر می‌کنیم.»

 

مارسلو مندز، سرمربی ساداکروزیرو برزیل گفت: «خوشحالم که اینجا هستیم و می‌خواهیم در برابر بهترین‌ها بازی کنیم. من برای همه شما خوشحال هستم.»

فیلگی فریز، کاپیتان ساداکروزیرو : «برای من بسیار مهم است که اینجا هستم و مطمئنم که بهترین خواهیم بود. امیدوارم به فینال برسیم.»

 

مصطفی کارخانه، سرمربی بانک سرمایه ایران گفت: «این یک افتخار بزرگ برای ما است که با بهترین تیم های جهان بازی کنیم. من خوشحالم که اینجا نماینده تیم ایران هستم.»

مهدی مهدوی، کاپیتان بانک سرمایه: «افتخار می کنم که در لهستان حضور داریم و امیدواریم بتوانیم عملکرد خودمان را به بهترین حالت ممکن ارائه دهیم.»

 

آندره‌آ گاردینی، سرمربی زاکسا کوژله لهستان: «ما افتخار می کنیم که در مسابقات حضور داشته باشیم، این رویداد فرصت خوبی برای تیم ما است، من خوشحالم که این رویداد در لهستان است و من مطمئن هستم که هواداران از ما حمایت خواهند کرد. در نیمه نهایی!»

بنجامین تونیوتی، کاپیتان زاکسا کوژله: «من خوشحالم که اینجا هستم چرا که بزرگان والیبال اینجا هستند. سبک های والیبال خوب از تیم های اروپایی، آمریکای جنوبی و آسیایی، یک تجربه جالب برای بازی است.»


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image