۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، هفته ششم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان جام شهید «محسن حججی» امروز (یکشنبه) با هشت دیدار در شهرهای آمل، مهاباد، بابلسر، تهران (دو دیدار)، قم، اردکان و شهریار پیگیری شد.

در گروه نخست این رقابت ها تیم کاله جوان که با ۴ برد و ۱۲ امتیاز در رتبه دوم جدول قرار داشت، میزبان شهرداری جوان ارومیه بود و سه بر یک مغلوب میهمان خود شد. شهرداری جوان ارومیه با کسب این پیروزی ۱۳ امتیازی از پنج برد شد و به جایگاه دوم رفت.

این دیدار ۱۱۵ دقیقه طول کشید و ۱۰۰ تماشاگر داشت. امیر ملک زاده کمک مربی تیم شهرداری جوان ارومیه نیز در این مسابقه یک کارت زرد از داور نخست دریافت کرد.

در این گروه تیم شهرداری قزوین که با ۴ برد و ۱۲ امتیاز صدرنشین بود، در بابلسر میهمان توپکاه شد و در دیداری سنگین و ۱۳۰ دقیقه ای سه بر دو به پیروزی رسید و ۱۴ امتیازی از پنج برد شد تا در همچنان در صدر این گروه بماند.

نماینده بابلسر نیز با کسب یک امتیاز این مسابقه که ۲۵۰ تماشاگر داشت، جمع امتیازهای خود را به ۱۱ از سه برد رساند. این مسابقه تنها دیدار گروه نخست در هفته ششم بود که کارت زرد و قرمز از سوی داور ارائه نشد.

در سومین دیدار این هفته لیگ دسته یک، تیم راه یاب ملل مریوان در تهران به مصاف ملوان رفت و سه بر یک مغلوب میزبان خود شد تا همچنان با سه برد، ۱۰ امتیاز در پرونده کاری خود داشته باشد.

تیم ملوان تهران در این مسابقه به دومین برد خود در این رقابت ها دست یافت و شش امتیازی شد. این مسابقه که ۱۱۵ دقیقه طول کشید، ۴۵ تماشاگر داشت و چهار کارت زرد و قرمز از سوی داور نخست به دو تیم نشان داده شد.

رامین رضایی بازیکن شماره ۱۷ ملوان و محمد امین حیدری بازیکن شماره هفت راه یاب ملل کارت زرد دریافت کردند. میثم حسنی بازیکن شماره ۱۳ ملوان و پیام شعبان پور بازیکن شماره ۸ راه یاب ملل نیز دریافت کنندگان کارت قرمز این دیدار بودند.

مقاومت مهاباد در چهارمین مسابقه گروه نخست لیگ دسته یک در هفته ششم میزبان بیمه رازی نور بود و با شکست سه بر صفر این تیم به نخستین برد خود در این رقابت ها دست یافت.

۴۰۰ تماشاگر شاهد این مسابقه بودند که ۹۰ دقیقه طول کشید و دو کارت زرد نیز برای دو تیم داشت. مجتبی پیری بازیکن شماره ۱۰ مقاومت و نبی ذکایی مربی تیم بیمه رازی نور دریافت کنندگان کارت زرد بودند.

»» نتایج کامل چهار دیدار گروه اول در هفته ششم لیگ دسته یک به قرار زیر است:

کاله جوان یک – شهرداری جوان ارومیه ۳ (۲۵ بر ۲۱، ۱۶ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۲۳ بر ۲۵)
مقاوت مهاباد ۳ – بیمه رازی نور صفر (۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۶ بر ۲۴)
توپکاه بابلسر ۲ – شهرداری قزوین ۳ (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۷، ۲۲ بر ۲۵ و ۱۴ بر ۱۶)
ملوان تهران ۳ – راه یاب ملل مریوان یک (۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۸)

»» جدول گروه یک در پایان هفته ششم بدین قرار است:

۱. شهرداری قزوین ۵ برد و ۱۴ امتیاز
۲. شهرداری جوان ارومیه ۵ برد و ۱۳ امتیاز
۳. کاله جوان ۴ برد و ۱۲ امتیاز
۴. توپکاه بابلسر ۳ برد و ۱۱ امتیاز
۵. راه یاب ملل مریوان ۳ برد و ۱۰ امتیاز
۶. ملوان تهران ۲ برد و ۶ امتیاز
۷. مقاومت مهاباد یک برد و ۴ امتیاز
۸. بیمه رازی نور یک برد و ۲ امتیاز

در مهمترین دیدار گروه دوم نیز دو تیم صنایع اردکان و شهروند اراک به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده اردکان سه بر یک حریف خود را شکست داد و به چهارمین برد خود دست یافت و ۱۳ امتیازی شد.

این دیدار ۱۱۳ دقیقه ای، ۲۰۰ تماشاگر داشت و داور نخست دو کارت زرد به سید جواد میرآبدار بازیکن شماره ۱۵ صنایع اردکان و موعود آقاپور بازیکن شماره ۱۲ شهروند اراک نشان داد.

تیم گل گهر سیرجان که با ۴ برد و ۱۱ امتیاز در صدر جدول این گروه قرار داشت، در هفته ششم لیگ دسته یک میهمان کریمه قم بود و سه بر صفر این تیم را شکست داد تا همچنان در صدر جدول گروه دوم باقی بماند.

این دیدار ۸۰ دقیقه ای نیز یک کارت زرد داشت و احسان محمدی بازیکن شماره ۱۴ کریمه قم این کارت را از داور نخست دریافت کرد. جدال دو تیم گل گهر سیرجان و کریمه قم ۲۰۰ تماشاگر داشت.

چهل و پنجمین دیدار لیگ دسته یک والیبال در شهر تهران برگزار شد و تیم عقاب نهاجا در این مسابقه سه بر صفر مغلوب لاستیک بارز کرمان شد. نماینده کرمان با این پیروزی چهار برده شد و امتیازهای خود را به عدد ۱۲ رساند.

این مسابقه ۷۵ دقیقه ای که ۱۰۰ تماشاگر داشت، کارت زرد و قرمزی به همراه نداشت تا دومین مسابقه بدون کارت هفته ششم باشد.

در آخرین مسابقه هفته ششم لیگ دسته یک مردان سال ۹۶ تیم پیروزی کیش در شهریار میزبان نماینده آبادان بود و در دیداری سنگین و ۱۳۷ دقیقه ای که ۳۰۰ تماشاگر نیز داشت، سه بر دو به پیروزی رسید.

تیم موسسه فرهنگی و ورزشی پیروزی کیش با کسب این برد تعداد بردهای خود را به عدد سه رساند و ۸ امتیازی شد.

این مسابقه که با یک ساعت تاخیر نسبت به برنامه اعلام شده آغاز شد، سه کارت زرد و قرمز داشت تا تعدادهای کارت های رنگی هفته ششم لیگ دسته یک به عدد ۱۳ (۱۰ کارت زرد و ۳ کارت قرمز) برسد.

در جدال تیم های پیروزی کیش و پالایش نفت آبادان عارف مرادی بازیکن شماره ۱۲ پیروزی کیش و مهدی مغنیان کمک مربی پالایش کارت زرد دریافت کردند و آرمان منافی آذر بازیکن شماره هشت نفت نیز کارت قرمز از داور نخست این مسابقه دریافت کرد.

»» نتایج کامل دیدارهای گروه دوم لیگ دسته یک در هفته ششم به قرار زیر است:

عقاب نهاجا صفر – لاستیک بارز کرمان ۳ (۲۱ بر ۲۵، ۱۴ بر ۲۵ و ۲۱ بر ۲۵)
کریمه قم صفر – گل گهر سیرجان ۳ (۱۷ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۱۴ بر ۲۵)
صنایع اردکان ۳ – شهروند اراک یک (۲۷ بر ۲۵، ۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۶)
موسسه فرهنگی ورزشی پیروزی کیش ۳ – پالایش نفت آبادان ۲ (۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۸، ۲۰ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۳)

»» جدول گروه دوم لیگ دسته یک در پایان هفته ششم دور مقدماتی بدین شرح است:

۱. گل گهر سیرجان ۵ برد و ۱۴ امتیاز
۲. صنایع اردکان ۴ برد و ۱۳ امتیاز
۳. لاستیک بارز کرمان ۴ برد و ۱۲ امتیاز
۴. شهروند اراک ۳ برد و ۱۰ امتیاز
۵. موسسه پیروزی کیش ۳ برد و ۸ امتیاز
۶. پالایش نفت آبادان ۲ برد و ۷ امتیاز
۷. عقاب نهاجا ۲ برد و ۵ امتیاز
۸. کریمه قم یک برد و ۳ امتیاز


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image