۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ایرنا، مصطفی کارخانه چهارشنبه شب پس از بازی تیمش با هاوش گنبد در جمع خبرنگاران در گنبدکاووس افزود: در گیم اول بازی، تیم ما واقعا اذیت شد چون هاوش سرویس های خوبی میزد.

وی افزود: در این گیم توپ اول به پاسور ما نمی رسید و تمرکز بچه ها به هم خورد و کادر فنی هرچه کرد این تمرکز به تیم برنگشت.

وی در خصوص گیم دوم بازی هم گفت: از این گیم با جنگندگی بیشتری بازی را شروع کردیم، چون در هرصورت تیم ما در صدر جدول قرار دارد و نمیخواستیم صدرنشینی را از دست بدهیم.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه در ادامه با بیان اینکه بازی با تیم هاوش گنبد در فضای خوبی انجام شد، خاطرنشان کرد: تیم گنبد همیشه برای ما قابل احترام بوده است.

کارخانه با بیان اینکه شرایط میزبانی در گنبد بسیار عالی بود، یادآور شد: سربلندی تیم والیبال گنبد یکی از آرزوهای من است و دلم می خواهد تماشاگری که به عشق والیبال وارد ورزشگاه می شود از دیدن بازی تیمش لذت ببرد.

رامین بابایی سرمربی تیم هاوش گنبد در پایان این مسابقه حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد.

دوتیم بانک سرمایه و هاوش گنبدکاووس از هفته هفتم مسابقات لیگ برتر والیبال، چهارشنبه شب در سالن المپیک گنبدکاووس به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه سه بر یک به نفع تیم بانک سرمایه به اتمام رسید.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image