۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، هفته دوم دور مقدماتی بیست و ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک ایران «جام شهید محسن حججی» روز چهارشنبه ۱۶ آبان ماه با هشت دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، قزوین، بابلسر، آمل، کرمان، اردکان و اراک پیگیری خواهد شد.

در گروه نخست این رقابت‌ها، شهرداری جوان ارومیه که در هفته نخست موفق به شکست همنام قزوینی خود شد، میهمان ملوان تهران است. ملوان که در هفته نخست دیدارش برگزار نشد، در نخستین مسابقه خود در این رقابت‌ها به مصاف نماینده ارومیه می‌رود.

شهرداری جوان ارومیه هم اکنون با یک برد و دو امتیاز در رتبه دوم گروه هست و ملوان در جایگاه هشتم قرار دارد.

در دیگر مسابقه گروه یک لیگ دسته یک در هفته دوم، تیم‌های شهرداری قزوین و راه‌یاب ملل در قزوین به مصاف یکدیگر می‌روند. شهرداری قزوین از هفته نخست یک امتیاز کسب کرده است و امیدوار است در این هفته به لطف میزبانی نخستین برد خود را تجربه کند. راه‌یاب با یک برد و دو امتیاز در رتبه سوم گروه هست و شهرداری قزوین با یک امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد.

توپگاه بابلسر تنها تیم سه امتیازی و صدرنشین گروه یک، در هفته دوم لیگ دسته یک میزبان مقاومت مهاباد است. مقاومت نیز در هفته نخست بازی نداشت و در هفته دوم برای نخستین بار به میدان می‌رود. توپگاه امید زیادی به شکست میهمان خود و تثبیت جایگاه صدرنشینی‌اش در این گروه دارد.

آخرین مسابقه گروه یک لیگ دسته یک در هفته دوم در شهر آمل برگزار می‌شود و تیم کاله جوان میزبان بیمه رازی نور است. بیمه رازی نور در هفته نخست میزبان دربی استان مازندران بود و مغلوب توپگاه بابلسر شد و این هفته نیز در دربی دیگری میهمان کاله جوان خواهد بود. کاله جوان با یک امتیاز در رتبه چهارم جدول است و بیمه رازی بدون امتیاز در جایگاه ششم قرار دارد.

مهمترین مسابقه گروه دوم هفته دوم لیگ دسته یک در شهر اراک برگزار می‌شود و شهروند اراک که با یک برد و سه امتیاز در صدر جدول این گروه قرار دارد، میزبان گل گهر سیرجان است که با یک برد و سه امتیاز در رتبه دوم است. فاتح این دیدار صدرنشین هفته دوم خواهد شد.

صنایع اردکان نیز در این هفته میزبان است و از تیم پرسپولیس کهن کیش پذیرایی خواهد کرد. صنایع اردکان با یک برد و سه امتیاز در رتبه سوم جدول است و پرسپولیس نیز با یک برد و دو امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارد. با توجه به اینکه تیم‌های اول و دوم جدول با هم رقابت دارند، فاتح جدال اردکان و پرسپولیس رتبه دوم جدول را به دست می‌آورد.

در این گروه تیم لاستیک بارز کرمان نیز در هفته دوم میزبان پالایش نفت آبادان است. دو تیم بدون برد و امتیاز در رتبه‌های ششم و هفتم جدول هستند و تیم برنده حتما دو پله‌ صعود را در جدول تجربه خواهد کرد.

تیم عقاب تهران در آخرین دیدار هفته دوم لیگ دسته یک در تهران به مصاف کریمه قم می‌رود. عقاب با یک امتیاز در رتبه پنجم جدول است و کریمه بدون امتیاز در جایگاه هشتم قرار دارد.

»» برنامه کامل هفته دوم لیگ دسته یک مردان سال ۹۶ به قرار زیر است:

گروه اول:

تهران، ساعت ۱۶: ملوان تهران – شهرداری جوان ارومیه
قزوین، ساعت ۱۶: شهرداری قزوین – راه‌یاب ملل مریوان
بابلسر، ساعت ۱۶: توپگاه بابلسر – مقاومت مهاباد
آمل، ساعت ۱۸: کاله جوان – بیمه رازی نور

گروه دوم:

کرمان، ساعت ۱۶: لاستیک بارز کرمان – پالایش نفت آبادان
اردکان، ساعت ۱۶: صنایع اردکان – پرسپولیس کهن کیش
اراک، ساعت ۱۶: شهروند اراک – گل گهر سیرجان
تهران، ساعت ۱۶: عقاب تهران – کریمه قم


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image