۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، جبار قوچان نژاد درمورد شرایط تیم والیبال ایرانیان گنبد و دلایل جدایی‌اش از این تیم اظهار داشت: برای پیشکسوتان گنبدی احترام خاصی قائل هستم. از آقایان دوجی و دونلو درخواست همکاری کردم که قبول نکردند. همچنین متین تکاور دیرتر به تمرینات آمد و ما سهمیه‌ای برای جذب او نداشتیم.

وی ادامه داد: با سلیمانی رابطه محترمانه و خوبی دارم، اما ممنوع المصاحبه کردن تیم رفتار مناسبی نبود. سلیمانی با بازیکنان تماس گرفت و مبلغ قابل توجهی را از قراردادها کم کرد! بعضی از بازیکنان با من تماس گرفتند و گفتند اگر یک ریال از قرارداد کم شود حاضر به ماندن نیستند. بازیکنانی مانند علی سجادی، بهزاد حیدرشاهی، سهیل احمدی و … از گنبد جدا شدند.

قوچان نژاد عنوان کرد: قرار بود راهی تبریز شویم، اما دیگر قادر به ادامه دادن نیستم. من اصرار کردم که مبلغ قرارداد بازیکنان بومی مانند سایر بازیکنان بالا باشد.

سرمربی سابق تیم والیبال ایرانیان گنبد خاطرنشان کرد: آرزوی هر مربی است که در گنبد و کنار عاشقان والیبال کار کند، اما متاسفم که این همکاری زود به اتمام رسید. امیدوارم روزی قهرمانی گنبد در لیگ برتر را ببینیم و اگر فرصت باشد دین خودم را به هواداران ادا کنم. شرایط روحی مناسبی ندارم و دیگر در تیم نخواهم ماند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image