۰
۰

به گزارش جهان والیبال٬ روز گذشته برونو رزنده کاپیتان تیم ملی برزیل و باشگاه مودنا دوباره به این تیم برگشت و در میان استقبال گرم هواداران وارد ایتالیا شد. او به همراه کاتیا پدرینی رئیس باشگاه مودنا و آندره‌آ سارتوره تزی مدیرکل باشگاه در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

پاسور تیم ملی برزیل در خصوص استقبال گرم هواداران ایتالیایی در فرودگاه گفت: واقعا توقع چنین استقبال با شکوهی را نداشتم. یک احساس خاص و باورنکردنی‌ در من وجود دارد. عشق‌ واقعی تمام شدنی نیست. خیلی خوش‌شانس هستم که می‌توانم کاری را انجام دهم که عاشقش هستم٬ والیبال بازی کنم٬ نماینده ملتی باشم که عاشقش هستم٬ کشورم برزیل و الان هم شهر جدیدم مودنا را واقعا دوست دارم و حتی دیگر نمی‌دانم که وطن اول من است یا دوم!

وی در مورد رقابت‌های فصل جدید لیگ سری آ ایتالیا افزود:  فصل سختی در پیش خواهیم داشت٬ اما امیدوارم که بتوانیم از بازی‌هایمان لذت ببریم. لوبه همان ترکیب فصل قبل خود را حفظ کرده و در کنار آن ساندر آمریکایی را هم به خدمت گرفت. علاوه بر آن ترنتینو و پروجا حریف‌های سرسخت ما هستند. البته باید اضافه کنم به هیچ عنوان نباید از ورونا و پیاچنزا غافل شویم. باید حواسمان را جمع کنیم٬ چراکه در لیگ ایتالیا اگر تنها یک لحظه غفلت کنیم ممکن است همه چیز را از دست بدهیم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image