۰
۰

به گزارش جهان والیبال و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، امیر غفور پس از مقام سومی تیم ملی والیبال ایران در جام قهرمانان بزرگ جهان، اظهار داشت: واقعا از کسب نخستین مدال جهانی ایران خیلی خوشحال هستم و هر چه از این خوشحالی بگویم، باز هم کم گفته‌ام.

وی تصریح کرد: خدا را شاکریم که در این تورنمنت سخت با چهار برد و کسب ۹ امتیاز به مقام سومی و مدال برنز رسیدیم. تنها شکست تیم ایران در جام قهرمانان بزرگ جهان برابر برزیل، قهرمان المپیک بود. بازیکنان زحمت زیادی کشیدند و شکست تیم‌های قدرتمندی همچون ایتالیا، آمریکا و فرانسه به راحتی به دست نیامد.

غفور تاکید کرد: اگر در هر یک از این بازی‌ها مغلوب می‌شدیم، نتایج دیگری رقم می‌خورد، اما تیم ایران خواست که روی سکو برود و نتیجه گرفت.

غفور این مقام و مدال را مردم ایران تقدیم کرد و گفت: این مقام شایسته مردم عزیز ایران هست که همیشه حامی تیم ملی والیبال هستند.

وی درباره دیدار ایران و فرانسه نیز گفت: سومی ایران قبل از شروع مسابقه قطعی شده بود اما تلاش برای پیروزی برابر فرانسه شخصیت تیم ملی را نشان می‌دهد که برای هر پوئن تا آخرین لحظه مسابقات می‌جنگند. باید می‌بردیم که مردم لذت بیشتری از مقام سومی ایران در این رقابت‌ها می‌بردند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image