۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، پنجمین و آخرین روز هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان امروز (یکشنبه) با سه دیدار در شهر اوساکا ژاپن پیگیری می شود.

در دومین دیدار روز پایانی این رقابت ها تیم های ایران و فرانسه به مصاف یکدیگر رفتند که ملی پوشان ایران سه بر دو حریف خود را شکست دادند تا با چهار برد و ۹ امتیاز و کسب سکوی سوم جام قهرمانان بزرگ جهان به کار خود پایان دهند.

فرهاد نظری افشار دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران پس از این دیدار با همراهی دیگر ملی پوشان چهار گوشه زمین والیبال را بوسید و از تیم ملی والیبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد.

فرهاد نظری افشار که در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ عضو تیم ملی والیبال ایران بود، به دلیل مصدومیت مدتی از این تیم دور شد. وی بعد از شش سال دوباره به اردوی تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد و با نشان دادن شایستگی هایش در ترکیب تیم ایران قرار گرفت.

فرهاد متولد یکم خردادماه سال ۱۳۶۳ در تهران است. ۹۳ کیلوگرم وزن دارد و با قد ۱۹۵ سانتی متری توانایی اسپک در ارتفاع ۳۲۰ سانتی متر را دارد.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران سابقه بازی در تیم های ملی رده های سنی نداشت، اما افتخارات زیادی در والیبال تجربه کرده است که پنج دوره قهرمانی باشگاه های آسیا، نایب قهرمانی بازی های آسیایی، قهرمان در لیگ برتر ایران و حضور در قهرمانی جهان ۲۰۱۰ ایتالیا و جام جهانی ۲۰۱۱ ژاپن به همراه تیم ایران از جمله آنان است.

نظری افشار که بمب روحیه تیم است و ایگور او را به عنوان بازیکنی که صد در صد در اختیار تیم است، مورد تحسین قرار می دهد، در سال ۲۰۱۷ برای نخستین بار با تیم ایران لیگ جهانی و انتخابی مردان جهان را تجربه کرد و در جام قهرمانان بزرگ جهان نیز شرکت می کند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image