۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از تسنیم، ایگور کولاکوویچ ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد مسابقات قهرمانی مردان اروپا که در لهستان در حال برگزاری است، اظهار داشت: مسابقات قهرمانی اروپا در لهستان، حقیقتاً رویداد جذابی است. بسیاری از تیم‌ها برای کسب مدال تلاش می‌کنند و امید نخست قهرمانی، لهستان، میزبان مسابقات است و انتظارات از آنها بسیار بالاست.

او ادامه داد: در کنار لهستان، نباید از سایر تیم‌ها غافل شویم که مهم‌ترین آنها، فرانسه، صربستان، ایتالیا و روسیه هستند. لهستان، میزبانی خوبی ارائه داده است و من مطمئن هستم که بازیکنان شرکت کننده و تماشاگران، لحظات خوبی خواهند داشت. لهستان، بالاترین استانداردهای لازم و بهترین تماشاگران را دارد.

سرمربی پیشین تیم ملی صربستان گفت: صربستان یکی از امیدهای کسب مدال است. در تیم فعلی صربستان، بازیکنان حضور دارند که در زمان مربیگری من جوان بودند و نخستین بازی‌های ملی خود را تجربه می‌کردند. حالا آنها، بازیکن مهمی برای صربستان هستند. اوروش کوواچویچ، مارکو ایوویچ، الکساندر آتاناسیویچ، سرکو لیسینیاک و مارکو پودراشچانین در بهترین باشگاه‌های اروپا بازی می‌کنند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image