۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، خوان سیچلو پس از اتمام رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان که با هفتمی تیم کشورمان همراه بود و با توجه به فینالیست شدن دو تیم هم گروه ایران اظهار داشت: قطعا موضوع خوشحال کننده ای نیست که ما در بازی هفتم – هشتمی بازی کردیم در حالیکه دو تیم هم گروه ما به فینال راه پیدا کردند. نه تنها از گروه ما بالا رفتند بلکه به فینال هم راه پیدا کردند.

سیچلو در ادامه گفت: ما در گروه خودمان سوم شدیم ولی متاسفانه به دلیل راه پیدا نکردن به جمع ۴ تیم برتر بچه های ما را تحت تاثیر قرار داد و اگر بخواهیم به نتیجه نگاه کنیم ما نتوانستیم مثل همیشه به جمع ۴ تیم برتر برویم.

سرمربی امیدهای ایران بیان کرد: به تیمم افتخار می کنم چون با تمام مشکلاتی که وجود داشت شکایتی نداشتند. مشکلاتی که اینجا ما با داور داشتیم اما اعتراضی نداشتیم. ما اسماعیل نژاد بازیکن اصلی خود را از دست دادیم اما اعتراضی نکردیم. کادر فنی من به خاطر اینکه کمک من بودند مورد حمله قرار گرفتند ولی می توانم این را قسم بخورم که این کادر فنی تلاشگر بودند و برای این بود که آنها را انتخاب کردم و از آنها متشکرم و به نظرم اگر می خواهیم به مراحل بالاتر راه پیدا کنیم باید بیشتر و سخت تر تلاش کنیم.

وی افزود: این را به همه مربی ها می گویم. آرژانتین و روسیه که به فینال راه پیدا کردند هر روز سخت تمرین می کردند و خسته نشدند اما شاید ما بعضی جاها خسته شدیم. ایران پتانسیل این را دارد که به نقطه خوبی برسد اما این موضوع خستگی را باید تغییر داد.

سیچلو در ادامه گفت: الان در مورد تیم نوجوانان صحبت می کنم که نتایج خوبی را می گیرد و من می توانستم بعضی از بازیکنان آنها را برای تیم خودم انتخاب کنم اما این کار را نکردم به خاطر اینکه دوست داشتم ایران مدال به دست بیاورد و فکر می کنم در المپیک ۲۰۲۰ حضور خواهد داشت.

سیچلو در پایان تصریح کرد: بعضی از بازیکنانم خیلی پیشرفت داشتند. این روند کاری است که من به عنوان مربی می توانم در نظر بگیرم. شاید نتوانستم این بچه ها را متقاعد کنم که سخت تمرین کردن می تواند نتایج خوبی با خودت به همراه داشته باشد که بابت این موضوع عذرخواهی می کنم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image