۰
۱

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران در آخرین دیدار خود که برای کسب عنوان هفتمی مسابقات قهرمانی جهان برگزار می شد به مصاف چین رفت و موفق شد با نتیجه ۴ بر یک و امتیازات ۱۷ بر ۱۵، ۱۵ بر ۵، ۱۵ بر ۱۱ و ۱۷ بر ۱۹ و ۲۰ بر ۱۸ حریف خود را شکست دهد.

سیچلو با تغییراتی نسبت به بازی های گذشته آرایش تیمی خود را طراحی کرد به طوریکه جواد کریمی، رسول آقچه لی، سلیم چپرلی، سعید جواهری، رحمان تقی زاده، سهند الله وردیان و اسماعیل طالبی از ابتدا بازی را آغاز کردند. سرمربی تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران سعی کرد در آخرین بازی از تمامی بازیکنان استفاده کند و به همین دلیل سایر بازیکنان تیم که فرصت کمتری برای حضور در زمین را پیدا کرده بودند در این دیدار به کار گرفته شدند.

با اینکه بازی ایران به وقت محلی ساعت ۱۰ صبح برگزار می شد اما ایرانی هایی که در روزهای گذشته حامی بازیکنان بودند یک بار دیگر به سالن آمدند و با همان انرژی روزهای گذشته تیم را تشویق کردند. با تمام این اتفاقات پرونده رقابت های تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران در رقابت های قهرمانی جهان با پیروزی مقابل چین و قرار گرفتن در جایگاه هفتمی بسته شد.

پس از این دیدار تا ساعاتی دیگر دو تیم روسیه و آرژانتین، هم گروه ایران برای تعیین قهرمان این دوره از رقابت ها رو در روی هم قرار خواهند گرفت.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image