۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فارس، سهند الله وردیان در مورد شرایط تیم ملی والیبال امید ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: رفته‌رفته فشار تمرینات کمتر می‌شود. پیش از این تمرینات فشرده بود و هرچه به مسابقات نزدیک می‌شویم فشارها کمتر می‌شود. در اندونزی هم یک بازی دوستانه با چین برگزار می‌کنیم تا با شرایط بیشتر آشنا شویم.

وی ادامه داد: به دلیل فشردگی تمرینات برخی بازیکنان احساس درد می‌کنند، اما بازیکنی مصدوم نیست. فکر می‌کنم تا شروع مسابقات تیم از همه نظر به شرایط ایده‌آل برسد و تمام بازیکنان بتوانند در ترکیب تیم ملی بازی کنند.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال امید ایران با بیان اینکه ما برای کسب تجربه به مسابقات می‌رویم، گفت: ما تیم امید هستیم، اما حریفان‌مان بازیکنان رده بزرگسالان هستند. به هر حال درست است که ما برای کسب تجربه می‌رویم، اما زنگ تفریح حریفان نخواهیم بود. شاید بتوانیم مدال هم کسب کنیم. ما بسیار خوب تمرین کرده‌ایم و هماهنگی بسیار خوبی داریم.

الله وردیان افزود: در گروه آسانی قرار گرفته‌ایم، اما وقتی صعود کنیم کار سخت خواهد شد. احتمالاً در مرحله دوم با یکی از تیم‌های چین یا استرالیا روبرو خواهیم شد که اگر ببریم احتمال رفتن روی سکو برای ما زیاد خواهد شد. ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم و امیدوارم شرمنده مردم نشویم.

وی درخصوص سیچلو، تصریح کرد: سیچلو مربی بزرگی است و والیبال را خیلی خوب می‌فهمد. او نکات زیادی به ما یاد داده که در هیچ کتابی نوشته نشده و حاصل تجربیات خودش است. از فدراسیون والیبال تشکر می‌کنم که این فرصت را به ما دادند که بتوانیم به این مسابقات رفته و کسب تجربه کنیم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image