۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، دور رفت دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه های برتر ایران از امروز آغاز شد و به مدت پنج هفته پیگیری خواهد شد.

در هفته نخست دو دیدار در شهرهای سلمانشهر و رامسر برگزار شد که رقابت دو تیم بسیار نزدیک بود و یک بر یک شد تا در نهایت در گلدن ست تیم های هتل کانیار علی آباد و توپکا شمال موفق به پیروزی شوند و هفته نخست را با برد به پایان برسانند.

در سلمانشهر تیم های آکادمی وثوق (محمد شالیکار – میثم نظر پسندی) و توپکا شمال (جواد فیروز پور – علیرضا آقاجانی) به میدان رفتند که بازی نخست دو تیم دو بر صفر (۱۶ بر ۲۱ و ۱۲ بر ۲۱) به سود توپکا شد.

در دیدار دوم که با قضاوت حمیدرضا طوسی و شهاب موسوی و نظارت سید جلال موسوی برگزار شد تیم آکادمی وثوق دو بر یک با امتیازهای ٢١ بر ١٨، ۱۹ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۱۲ به پیروزی رسید و مسابقه به گلدن ست کشید.

در گلدن ست تیم توپکا شمال ۱۵ بر ۱۰ به پیروزی رسید و فاتح نهایی دیدار هفته نخست لقب گرفت.

همچنین تیم های تیم های اوج رامسر (عباس پورعسگری – آرش وکیلی) و هتل کانیار علی آباد (آق محمد سلاق – عبدالحامد میرزاعلی) در هفته نخست لیگ برتر ساحلی در رامسر به مصاف یکدیگر رفتند که در بازی نخست اوج رامسر دو بر یک به پیروزی رسید.

در مسابقه دوم نیز که با قضاوت محمد جمشیدی و مسعود روحی و نظارت نادر انصاری برگزار شد، تیم هتل کانیار علی آباد دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۹ و ۲۱ بر ۱۸ به پیروزی رسید تا گلدن ست تعیین کننده فاتح این مسابقه باشد.

این مسابقه نیز در مجموع با پیروزی ۱۵ بر ۱۰ تیم هتل کانیار علی آباد در گلدن ست به پایان رسید.

دو بازی گروه A به دلیل شرکت بازیکنان تیم های شهرداری منطقه ۲۲ و پارس میکا کیش در تور جهانی مراکش به تعویق افتاد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image