۰
۰

به گزارش جهان والیبال، لوران تیلی، سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه پس از قهرمانی تیمش در رقابت‌های لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال اظهار داشت: رویارویی با برزیل در فینال یک بازی فوق‌العاده بود. یک فینال زیبا که مملو از احساسات و حرکات بی‌نظیر بود. بهترین قسمت مسابقه بخش ذهنی بازیکنان بود.

وی ادامه داد: همه افراد تا آخرین لحظه جنگیدند و به نظرم شانس، برنده را مشخص کرد. برزیل در آستانه قهرمانی بود، اما دفاع «نگاپت» که توپ را به گوشه زمین فرستاد همه چیز بازی را تغییر داد. پس از آن «لورکس» با یک سرویس عالی راه را هموار کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه خاطرنشان کرد: در والیبال همه تنها ۳ امتیاز می‌جنگند. این قهرمانی بزرگترین خوشحالی من است. لیگ جهانی جو بسیار خوبی دارد و با این طرفداران پرشور، قهرمانی دوباره بسیار لذت‌بخش است.

همچنین بنجامین تونیوتی، کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه هم درمورد قهرمانی تیمش عنوان کرد: به نظرم نقطه عطف بازی، دفاع «انگاپت» بود که جهت بازی را تغییر داد. ما پس از آن به بازی بازگشتیم. از همه انرژی خود استفاده کردیم و این باعث شد تا فکر کنم که اتفاق اشتباهی نمی‌تواند رخ بدهد.

کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه گفت: وقتی شما،‌ کمی هم از چاشنی شانس استفاده می‌کنی بسیار لذت بخش است. ما احترام زیادی برای برزیل قائلیم. آنها بهترین تیم مسابقات بودند و ما امروز آنها را شکست دادیم. الان تا حد امکان باید در این سطح باقی بمانیم و مثل برزیل که در همه مسابقات مدال گرفته است کار را ادامه دهیم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image