۰
۱

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ جمعه شب با دو دیدار در استادیوم «آرنا دابایشادا» شهر کوریتیبا کشور برزیل پیگیری شد که در نخستین دیدار تیم برزیل سه بر یک آمریکا را شکست داد.

در دومین مسابقه این مرحله که از ساعت یک و ۱۰ دقیقه بامداد شنبه آغاز شد، تیم فرانسه دارنده مدال برنز سال ۲۰۱۶ لیگ جهانی به مصاف کانادا رفت.

فرانسوی ها در این مسابقه سه بر یک به پیروزی رسیدند و به دیدار نهایی لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ راه یافتند. تیم ملی والیبال فرانسه سه مدال طلا، نقره و برنز لیگ جهانی در پرونده کاری خود دارد و سال ۲۰۱۷ برای سومین بار به دیدار نهایی لیگ جهانی راه یافته اند.

تیم ملی کانادا در ست دوم این مسابقه ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید، اما در ست های اول، سوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر .. مغلوب فرانسه شد تا در آخرین مسابقه خود در این رقابت ها برای کسب عنوان سومی به مصاف آمریکا برود.

شنبه شب و در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال دو مسابقه برگزار می شود که تیم های آمریکا و کانادا برای کسب مدال برنز و تیم های برزیل و فرانسه برای مقام قهرمانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image