۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، احد یوسفی تصریح کرد: در رقابت های فصل جاری اصل و تمرکز کارمان را روی جوانگرایی و توجه به نیروهای بومی گذاشته ایم، می خواهیم با این کار در رشد والیبال استان نقش داشته باشیم.

وی یادآورشد: با توجه به این موضوع دیگر توجه چندانی به نتیجه نخواهیم داشت و هم از نظر کادر فنی و بازیکن جذب نیروهای بومی را در اولویت کاری مان قرار خواهیم داد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه سال گذشته با مربی ایتالیایی خود نتوانست به جایگاه مناسبی دست پیدا کند و تراویسا قبل از پایان نیم فصل به دلیل مشکلات مالی از این تیم جدا شد. شهرداری ارومیه در ادامه با عباس برقی به مقام سوم لیگ برتر والیبال ۱۳۹۵ دست یافت.

گویا مسئولان شهرداری ارومیه برای بقاء در لیگ برتر و صرفه جویی در مخارج تیم داری، قصد دارند تیم جوانی را روانه مسابقات کنند. گرچه تیم جوانان شهرداری ارومیه سال گذشته به مقام سومی لیگ برتر جوانان دست یافته است و می‌تواند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد.

تیم والیبال کاله آمل هم سال گذشته با همین سیاست تیم جوانی را متشکل از تیم ملی جوانان فعلی روانه مسابقات کرد که البته نتایج بدی را هم کسب نکرد و با قرار گرفتن در جایگاه ششم، به پلی آف راه یافت.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image