۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، بالاخره پس از گذشت سال ها از حضور بهنام محمودی در پروجیا و خودداری ستاره های والیبال ایران در لژیونر شدن، به احتمال فراوان سال آینده معنوی نژاد را باید در سری آ ایتالیا ببینیم.

معنوی نژاد در این مورد به جهان والیبال گفت: «مسئولان این تیم مذکرات جدی با من انجام داده اند و شرایط قرارداد با ورونا تا حد زیادی مرتفع شده است. به هر قیمتی شده علاقه دارم لژیونر شوم و به دنبال پول نیستم. هفته آینده تکلیفم مشخص می شود.»

در جریان رقابت های لیگ جهانی در تهران او با گربیچ سرمربی نامدار ایتالیایی و سرمربی ورونا مذاکرات مقدماتی را انجام داد و با پیگیری «ربادنگو» رئیس سابق ایتالیایی کمیته مسابقات FIVB و مشاور بین المللی فدراسیون والیبال مقدمات کار در حال نهایی شدن است.

ربادنگو یکی از مسئولان اصلی باشگاه ورونای ایتالیاست که طی چند سال گذشته هم پیشنهاد بازی به چند ملی پوش ایران از جمله معروف، موسوی و محمودی داده بود که با توجه به دریافت دستمزد بیشتر در تیم های ایرانی این پیشنهاد را رد کرده بودند.

بازیکنی با ویژگی های اخلاقی و فنی منحصر بفرد که می تواند در جمع غولان والیبال دنیا بدرخشد و سفیری شایسته برای والیبال ایران قلمداد شود.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image