۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، نیکولا گربیچ پس از برتری سه بر یک مقابل ایران در نشست خبری افزود: از بازی شاگردانم راضی هستم. سال گذشته صربستان دو بر صفر جلو بود اما ایران بازی را برد، امروز هم وقتی در ست سوم به ایران باختیم قدری ترسیدم، اما بازی خوب بازیکنانم در ست چهارم به من امید بیشتری داد و به بازی برگشتم.

وی تصریح کرد: همانطور که کاپیتان تیم صربستان گفت باید برد را فراموش کنیم و برایمان مهم است که در سومین مسابقه هفته دوم لیگ جهانی برابر بلژیک برنده شویم.

گربیچ افزود: من همین الان حاضرم با بلژیک روبرو شوم. البته که دنبال برد هستیم. باورم این است که قوی تر از بلژیک هستیم. اگر مثل امروز بازی کنیم بلژیک را خواهیم برد. مطمئناً بازیکنانم به دنبال پیروزی هستند.

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان درمورد پاسور تیمش گفت: امیدوارم که او به جایگاهش برسد. او سابقه خیلی خوبی دارد و حتی بهتر از دوران بازیکنی خود من است. امید زیادی دارم که او به یکی از موفق ترین بازیکنان جهان تبدیل شود.

تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه هفته دوم لیگ جهانی سه بر یک مغلوب صربستان شد و فردا (یکشنبه) در آخرین مسابقه این هفته به مصاف آرژانتین می رود.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image