۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ از ۱۲ تا ۲۸ خردادماه با حضور ۱۲ تیم صربستان، برزیل، فرنسه، ایتالیا، لهستان، امریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا در گروه‌های متفاوت و در سه هفته برگزار می‌شود.

هفته نخست این رقابت‌ها به میزبانی سه کشور ایتالیا، صربستان و روسیه برگزار می‌شود که تیم ملی والیبال ایران در شهر پیزارو ایتالیا به مصاف تیم های ایتالیا، برزیل و لهستان می‌رود.

کاروان تیم ملی والیبال ایران ساعت ۴ و ۱۰ دقیقه بامداد روز سه شنبه نهم خردادماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) راهی شهر رم ایتالیا می‌شود و ساعت ۶ و ۵۵ دقیقه به وقت محلی وارد فرودگاه رم خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران پس از یک ساعت و پنج دقیقه توقف در فرودگاه رم، با پرواز دیگری به سمت شهر آنکونا حرکت خواهد کرد و ساعت ۹ و پنج دقیقه صبح سه شنبه به فرودگاه شهر آنکونا می رسد سپس با اتوبوس راهی شهر پیزارو محل برگزاری هفته نخست لیگ جهانی در ایتالیا می‌شود که حدود ۷۰ کیلومتر فاصله با فرودگاه آنکونا دارد.

بر اساس برنامه هفته نخست لیگ جهانی ملی‌پوشان والیبال ایران روز های ۱۲ تا ۱۴ خردادماه به ترتیب به مصاف تیم‌های ایتالیا، برزیل و لهستان می‌روند و ۱۵ خردادماه شهر پیزارو را به مقصد تهران ترک می‌کنند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image