۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور شایسته در لیگ جهانی ۲۰۱۷ آماده می کند، امروز (چهارشنبه) برای برگزاری آخرین مرحله اردوی تدارکاتی خود وارد شهر کاتوویتس در لهستان شد.

برگزاری یک دیدار دوستانه با تیم ملی لهستان از محور های اصلی برنامه های تیم ملی ایران در سومین مرحله اردوی برون مرزی است.

بر اساس اعلام کادر فنی، ملی پوشان فردا پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه دو جلسه تمرین در صبح و عصر دارند که تمرین صبح به کار با وزنه و تمرین عصر به کار با توپ اختصاص دارد و همچنین در روز جمعه نیز در نوبت صبح تمرین وزنه و در نوبت عصر تمرین توپی در دستور کار ملی پوشان قرار دارد.

تیم ایران در سومین روز اردوی برون مرزی لهستان (شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه) صبح یک جلسه تمرین توپی را زیر نظر کادر فنی تیم ملی برگزار می کند و عصر روز شنبه در یک بازی دوستانه به مصاف تیم ملی لهستان خواهد رفت.

لازم به ذکر است با توجه به اردوی تیم ملی استرالیا در لهستان و درخواست آنها برای برگزاری یک دیدار دوستانه، در صورت انجام هماهنگی های لازم تیم ملی والیبال ایران روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه یک دیدار دوستانه نیز با تیم ملی این کشور انجام خواهد داد و در غیر اینصورت در دو نوبت صبح و عصر آخرین تمرینات خود را در شهر کاتوویتس پیگیری می کند و سپس ساعت ۶ بامداد دوشنبه یکم خرداد ماه به وقت محلی عازم تهران می شود و ساعت ۹ شب به وقت تهران وارد فرودگاه امام خمینی (ره) خواهد شد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image