۰
۰

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که خود را برای حضوری شایسته در لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال آماده می کند، پس از پشت سر گذاشتن اردویی شش روزه در مونته نگرو و برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور، ساعت ۲ بعد از ظهر امروز جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه به وقت محلی شهر بودوا (مونته نگرو) را به مقصد ماریبور (اسلوونی) ترک کرد.

ملی پوشان کشور مان ابتدا با اتوبوس راهی فرودگاه شهر پودگوریتسا شدند و سپس با پروازی مستقیم به شهر لوبلیانا در کشور اسلوونی عزیمت کردند و در فرودگاه مورد استقبال مسئولین سفارت ایران در اسلوونی قرار گرفتند.

کاروان والیبال کشورمان بلافاصله با اتوبوس راهی شهر ماریبور محل کمپ تمرینی خود در کشور اسلوونی شد و بازیکنان پس از صرف شام به استراحت پرداختند.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کادر فنی، تیم ملی کشورمان تمرینات خود را از فردا در کمپ ورزشی شهر ماریبور به صورت دو نوبت در روز آغاز می کند که تمرین فردا صبح به کار با وزنه و تمرین عصر به کار با توپ اختصاص خواهد داشت.

تیم ملی والیبال ایران در این مرحله از اردوی برون مرزی خود در اسلوونی دو دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور که هدایت آن را اسلوبودان کواچ بر عهده دارد، برگزار خواهد کرد و سپس برای برگزاری آخرین دیدار دوستانه خود پیش از آغاز لیگ جهانی ۲۰۱۷ راهی شهر کاتوویتسا در لهستان خواهد شد و یک دیدار دوستانه نیز با تیم ملی این کشور انجام خواهد داد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image