۱
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان والیبال اروپا ۲۰۱۷ دو تیم زنیت کازان روسیه و برلین والی آلمان به مصاف هم رفتند که نماینده قدرتمند روس ها موفق شد در سه ست پیاپی با نتیجه ۳ بر ۰ (۲۵ بر ۲۱ زنیت کازان، ۲۵ بر ۲۲ زنیت کازان و ۲۵ بر ۱۳ زنیت کازان) مقابل حریف ژرمن خود به برتری دست یابد.

نماینده آلمان بیشتر از ۲ ست نتوانست مقابل زنیت کازان مقاومت کند و در ست آخر با ۱۲ امتیاز اختلاف شکست خورد. زنیت با بهره گیری از بازیکنان فوق ستاره خود دریافت برلین والی را تحت فشار قرار داد و موفق شد ۱۱ امتیاز سرویس مستقیم به دست آورد.

ویلفردو لئون با ۲۱ امتیاز بهترین بازیکن این دیدار بود، همچنین ماکسیم میخایلوف دیگر ستاره زنیت کازان نیز ۱۴ امتیاز کسب کرد. در برلین والی هم روبرت کروم با ۱۲ امتیاز بهترین بازیکن این تیم بود.

اما در دیگر دیدار این مرحله، پروجا ایتالیا مقابل دیگر نماینده این کشور یعنی لوبه قرار گرفت و توانست در یک دیدار نزدیک و حساس، ۳ بر ۲ (۲۵ بر ۱۹ پروجا، ۲۵ بر ۲۲ لوبه، ۲۵ بر ۱۹ پروجا، ۲۵ بر ۲۱ لوبه و ۱۵ بر ۹ پروجا) از سد حریف قدرتمند خود بگذرد و به فینال لیگ قهرمانان راه یابد.

لوبه در فینال سری آ ایتالیا یک پیروزی به دست آورده است و مدعی اصلی عنوان قهرمانی است. اما شاگردان برناردی که شکست تلخی را در نیمه نهایی سری آ تجربه کرده بودند، در این بازی با انگیزه ظاهر شدند و توانستند با صعود به فینال، حریف زنیت کازان روسیه شوند.

الکساندر آتاناسیویچ و تسوتان سوکولوف، پشت خط زن های دو تیم با ۲۰ امتیاز بهترین بازیکنان این دیدار بودند. مارکو پودراشچانین از پروجا با ۱۷ امتیاز و جیری کوار از لوبه با ۱۵ امتیاز در رده های بعدی قرار داشتند.

دیدار رده بندی لیگ قهرمانان والیبال اروپا امروز ساعت ۱۸:۳۰ بین دو تیم برلین والی آلمان و لوبه ایتالیا برگزار خواهد شد. همچنین دو تیم زنیت کازان روسیه و پروجا ایتالیا ساعت ۲۱:۳۰ امشب دیدار فینال را برگزار می کنند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image