۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از آنا، ۲۲ فروردین سال ۹۴ و بعد از گذشت سه ماه، زهره میرسپاسی به عنوان نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال انتخاب شد؛ حالا میرسپاسی بعد از یک سال و چند روز فعالیت در فدراسیون والیبال به عنوان نایب رئیس بانوان، روز گذشته از سمت خود استعفا داد.

وی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی آنا درباره علت استعفای خود از سمت نایب الرئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: «‌من به علت کم‌رنگ بودن بانوان در حوزه تصمیم‌گیری‌های فدراسیون‌ها این تصمیم را گرفتم. متاسفانه من فقط عنوان نایب رئیس بانوان را داشتم و در بسیاری از تصمیم‌گیری‌های فدراسیون دخالت داده نمی‌شدم و حتی گاهی اخبار مربوط به بانوان را از زبان دیگران می‌شنیدم. در حالی که من به عنوان نایب رئیس بانوان در فدراسیون فعالیت می کردم و باید بسیاری از تصمیم گیری ها در مورد بانوان با موافقت و مشورت من انجام می‌شد، نه اینکه عملا هیچ نقشی نداشته باشم.»

میرسپاسی درباره این که شاید بیشتر این اختلافها به دلیل مدیریت ضعیف بانوان بوده، اظهار کرد: «‌این انتقاد به هیچ عنوان وارد نیست. زمانی که در کمیته فنی نماینده ای از بانوان حضور ندارد و حتی در تصمیم گیری‌ها که در فدراسیون گرفته می‌شود نایب رئیس مطلع نمی‌شود، من باید چه کاری انجام می دادم؟! در هر فدراسیونی، نایب رئیس به عنوان نفر دوم فدراسیون شناخته می‌شود، اما در فدراسیون والیبال این مسائل وجود نداشت و حتی از من به عنوان مشاور هم در فدراسیون استفاده نمی‌کردند. همه این مسائل باعث شد من از سمت خودم استعفا دهم، چرا که در مقابل پستی که مسئولیت آن را برعهده گرفتم باید به وزارت ورزش و بانوان والیبالیست و همچنین مربیان و… پاسخ می‌دادم.»

وی در پاسخ به اینکه آیا قبل از تصمیم به استعفا این مسائل را مطرح کرده بودید، عنوان کرد: «‌بله؛ در جلسه ای که با آقای داورزنی داشتم، تمامی این مسائل و مشکلات را به او گفتم که او هم در پاسخ به من گفت بعد از برگزاری انتخابات فدراسیون والیبال استعفا دهم که من هم قبول نکرده‌ام و با توجه به اینکه از شرایط موجود به شدت ناراضی بودم استعفای خودم را روز گذشته اعلام کردم. نمی دانم حالا با استعفایم موافقت کردند یا خیر. به طور حتم فدراسیونی که تنها عنوان دار یک پست باشم و در هیچ اموری من را دخالت ندهند جایی برای ماندن نیست.»

میرسپاسی در پایان به وضعیت مایدا چیچیچ مربی تیم ملی والبیال بانوان هم اشاره کرد و گفت: «قبل از اینکه استعفا بدهم در مورد وضعیت مایدا چیچیچ مربی تیم ملی والیبال صحبت کردم اما تکلیف او را هم مشخص نکردند. مایدا قراردادش با تیم ملی والیبال ایران اواخر فروردین ماه به اتمام رسید و فدراسیون هم مشخص نکرد که همچنان با او قصد همکاری دوباره دارند یا خیر.»


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image