۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، رحمان رئوفی، ملی‌پوش ۳۹ ساله والیبال ساحلی ایران درمورد قهرمانی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: سطح مسابقات واقعاً بالا بود. تمام تیم‌ها با قدرت آمده بودند، چراکه رقابت‌های قهرمانی آسیا امتیاز زیادی دارد. کار نه تنها فقط برای ما بلکه برای تمام تیم‌ها دشوار بود.

وی ادامه داد: ما توانستیم پس از ۶ سال قهرمانی خود در آسیا را تکرار کنیم که این یک افتخار بزرگ محسوب می‌شود. زمانی بیشتر به این قهرمانی افتخار می‌کنم که می‌بینم در سن ۳۹ سالگی توانستم آن را به دست بیاورم. واقعاً ایستادن روی سکوی قهرمانی برایم لذت‌بخش بود، چراکه سختی‌های زیادی را تحمل کرده بودیم.

ملی‌پوش والیبال ساحلی ایران خاطرنشان کرد: باور کنید تمام تیم‌ها قدرتمند و مدعی بودند و اصلاً نمی‌شد قهرمان را از قبل پیش‌بینی کرد. ما با مقامی که به دست آوردیم نشان دادیم که می‌توانیم در شرایط سخت هم کاری کنیم، کارستان! تیم‌هایی مانند قطر، اندونزی، چین، ژاپن، قزاقستان و استرالیا حریفان سر سختی برای ما بودند که از پس آنها برآمدیم.

رئوفی با اشاره به حمایت‌های همه جانبه کسری غفوری به عنوان سرپرست سازمان ساحلی و سایر مسئولان فدراسیون، تصریح کرد: نمی‌خواهم صحبت‌های کلیشه‌ای کنم، اما واقعاً فدراسیون هم در این مدت خیلی خوب از ما حمایت کرد و ما برای اولین بار برای مسابقات نزدیک به ۲ ماه اردو بودیم. از نائینی و کرد که به عنوان سرمربی و سرپرست در کنار ما بودند تشکر می‌کنم.

وی درمورد مصدومیت بهمن سالمی برای بازی فینال، اظهار داشت: غیرت بچه‌های ایرانی مثال زدنی است. بهمن واقعاً یک ساحلی‌باز کم نظیر است و در بازی فینال فوق‌العاده ظاهر شد. شیر مادرش حلالش باشد که اینقدر غیرتمندانه در زمین حاضر شد. / ۳۰۶۰


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image