۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فارس، جشن قهرمانی لیگ‌های برتر مردان و زنان و دسته یک مردان و رونمایی از پیراهن جدید تیم ملی والیبال امروز (شنبه) طی مراسمی در هتل المپیک تهران آغاز شد.
این مراسم از ساعت ٢٠ و ٣٠ دقیقه با حضور خانواده بزرگ والیبال و مسئولین ورزش کشور در سالن هگمتانه هتل المپیک آغاز شد.

محمدرضا داورزنی، سرپرست فدراسیون والیبال در مراسم جشن قهرمانی لیگ های والیبال ایران و هم چنین رونمایی از پیراهن جدید تیم ملی گفت: والیبال سبب شد هم وطنان چه داخل و چه خارج از ایران به ایرانی بودن خود ببالند و این خیلی ارزش دارد. آرزو می کنم رده های پایه و امیدمان هم با تلاش و همت بیشتر خودشان را برای آینده بهتر آماده کنند. به همه خسته نباشید می گویم به تمامی افرادی که برای والیبال ایران زحمت کشیدند چون اگر تلاش آن ها نباشد ما یک شکاف بزرگ داریم.

او ادامه داد: طبیعی است که انتظار مردم از والیبال کشور این است که در هر عرصه ای حضور دارد موفقیت کسب کند. تلاش ما این است موفقیت مان را در عرصه جهانی و آسیایی ماندگار کنیم. برای ۲۰۲۰ در نظر داریم جزو چهار تیم برتر دنیا باشیم. کار سختی است و نیاز به همیت و تلاش بیشتر دارد تا بتوانیم در المپیک ۲۰۲۰ موفق تر از ریو باشد.

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: پشتوانه سازی در تیم های پایه یکی از کارهایی است که برای رسیدن به این هدف انجام می دهیم.راه سختی است و نیاز به مساعدت و هم فکری دارد. چه افرادی که منتقد هستند و در کل افرادی که به هرترتیبی یه والیبال کمک می کنند تا زنجیره والیبال را از روستا ها و شهر استمرار ببخشیم.

او ادامه داد: نگرانی هایی که بعضی دوستان دارند که شاید این نسل تمام شده و جایگزین نداریم باید کمک کنیم که خون جدیدی تزریق کنیم تا با اقتدار کار خود را پیش ببرد.

داورزنی خاطرنشان کرد: وزارت ورزش تلاش می کند تمام تلاشش را انجام می دهد که کمک لازم را انجام بدهد همتن طور که برای همه رشته ها انجام می دهد. ماندن در جایگاه المپیکی بودن والیبال کار سختی است.

وی افزود: برنامه ای که برای آقایان انجام دادیم تلاش می کنیم و قول می دهیم به زودی بانوان هم شرایط خوبی در آسیا داشته باشیم. باید نواقص را با کمک هم برطرف کنیم و امیدوارم شرایط اقتصادی به گونه ای شود که هم در مردان و هم در بخش زنان باشگاه ها به تعهدات خود عمل کنند تا نوسانات را از بین ببریم.

سی امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» از ۲۸ مهرماه سال ۹۵ با حضور ۱۲ تیم آغاز شد و روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه ۹۵ با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.
در نهایت تیم والیبال بانک سرمایه عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد و تیم های پیکان تهران و شهرداری ارومیه در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران در سال ۱۳۹۵ از چهارم آذرماه با حضور هفت تیم در یک گروه آغاز شد اما در دور برگشت این رقابت ها تیم پارسه حذف شد.

در مجموع دور رفت و برگشت لیگ برتر بانوان ۴۱ دیدار برگزار شد و تیم های بانک سرمایه، ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند.

بیست و پنجمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور جام «شهدای منا» نیز با قهرمانی سپهر الکتریک قزوین به پایان رسید و تیم رعد پدافند اصفهان نایب قهرمان شد. دو تیم سهمیه لیگ برتر امسال را نیز به دست آوردند.

در لیگ دسته یک تیم های مقاومت فرمانداری مهاباد و شهرداری جوان ارومیه رتبه سوم مشترک به دست آوردند.

تیم ملی والیبال ایران نیز امسال در چهار رویداد لیگ جهانی، قهرمانان قاره ها، قهرمانی آسیا و انتخابی جهان شرکت می کند.

در ادامه این برنامه سعید درخشنده، رئیس سابق سازمان لیگ فدراسیون والیبال گزارشی از نحوه برگزاری لیگ های والیبال داد.

همچنین داورزنی با اهدای لوحی از زحمات درخشنده تقدیر و تشکر بجا آورد. پس از آن هم از تیم های قهرمان لیگ های مختلف با اهدای کاپ قهرمانی تقدیر شد.

برای تقدیر از تیم های برتر لیگ برتر آقایان داورزنی، درخشنده، شریف زاده، ضیایی، سردار مصطفی آجورلو و مهدی دادرس هم روی صحنه رفتند و از برترین ها تقدیر کردند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image