۲
۰

به گزارش جهان والیبال، در ابتدای فصل جاری سری A والیبال ایتالیا که رئیس باشگاه پروجا برای تقویت تیمش تحت فشار بود، ایوان زایتسف، ستاره ملی پوش این کشور هدف اصلی او برای کاهش این فشارها بود. تزار والیبال ایتالیا، راه حل پروجا برای رسیدن به قهرمانی به نظر می‌رسید اما نقشه‌ها آن طور که انتظار می‌رفت، اتفاق نیفتاد.

حدود ۲ هفته قبل که پروجا ۲ باخت متوالی را مقابل «لوبه» و «مودنا» متحمل شد، تعدادی از هواداران در شبکه‌های اجتماعی، زایتسف را مقصر این شکست‌ها دانستند و به او توهین کردند. هواداران که که تیمشان در جام حذفی هم ناکام مانده بود به همسر زایتسف هم بی‌احترامی کردند.

جینو سیرچی، رئیس باشگاه پروجا در این مورد اظهار داشت: تعدادی از افرادی که ادعا می‌کنند هوادار ما هستند در فضای مجازی، مطالب نامربوطی منتشر کرده‌اند. بعضی مواقع، مشکلات تیم، تمام نشدنی به نظر می‌رسد.

او ادامه داد: من نمی‌دانم که هواداران از زایتسف چه می‌خواهند. او ۶ سال است که بدون وقفه در تیم‌های ملی و باشگاهی بازی می‌کند و حتی قبول کرده در پروجا در پست غیرتخصصی به میدان برود. او مثل سایر بازیکنان تیم مقابل لوبه بد بازی کرد. واضح است که او نمی‌تواند مثل الکساندر آتاناسیویچ در هر بازی ۳۰ امتیاز بگیرد چون او در پست دریافت کننده بازی می‌کند. کسانی که توقع دارند زایستف مثل قبل امتیاز بگیرد، والیبال را نمی‌فهمند. ما باید زایتسف را رها کنیم تا کارش را در آرامش انجام دهد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image