۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ به میزبانی باکو در جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد.

مسابقات والیبال این بازی ها در دو گروه مردان و زنان و با حضور ۲۰ تیم (۱۲ تیم مردان و ۸ تیم زنان) زیر نظر فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) برگزار می شود و سعید درخشنده رئیس کمیته رویدادهای بین المللی فدراسیون والیبال ایران به عنوان رئیس کمیته فنی این رقابت ها از سوی فدراسیون جهانی انتخاب و معرفی شده است.

درخشنده روز پنج شنبه ۲۸ بهمن ماه راهی باکو می شود تا ضمن بازدید از امکانات سخت افزاری شهر باکو برای مسابقات والیبال بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، مراسم قرعه کشی این رقابت ها را روز جمعه ۲۹ بهمن ماه در باکو برگزار کند.

با توجه به اینکه تعداد تیم های ثبت نام کرده در گروه مردان این رقابت ها بیش از ۱۲ کشور است، انتخاب تیم های شرکت کننده بر اساس رده بندی جهانی خواهد بود.

تیم ملی والیبال مردان ایران نیز به عنوان مدافع قهرمانی این رقابت ها در بازی های کشورهای اسلامی شرکت می کند.

فهرست کشورهای ثبت نام کننده برای مسابقات والیبال چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به قرار زیر است:

مردان: ایران، ترکیه، قطر، الجزایر، اندونزی، پاکستان، عربستان سعودی، نیجریه، جمهوری آذربایجان، مراکش، افغانستان، عمان، سودان، ترکمنستان و عراق
زنان: ترکیه، جمهوری آذربایجان، الجزایر، کامرون، اندونزی، نیجریه، مراکش و تاجیکستان


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image