۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ایسنا؛ عباسعلی میرحسینی درباره بازی ابتدایی این تیم در مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال برابر پیکان تهران گفت: بازی خوبی بود و به نظرم تماشاگران از این بازی لذت بردند. تیم پیکان با توجه به بازیکنان و کادرفنی خوبی که دارد می‌دانست باید اشتباه کمی داشته باشد. بازیکنان من هم آن طور که باید و شاید نتوانستند توان خودشان را نشان بدهند. پیکانی‌ها می‌دانستند کوچکترین اشتباه می تواند برای این تیم خطرناک باشد. در دفاع و باقی مسائل پیکان بهتر از ما بود.

میرحسینی ادامه داد: در ست سوم بازیکنان ما به خودشان آمدند و فهمیدند بهتر از این هم می توانند خوب بازی کنند. به همین دلیل ما شروع خوبی داشتیم و توانستیم با یک بازی خوب ست سوم را به نفع خودمان به پایان برسانیم. در ابتدای گیم چهارم اما ما بد بودیم ولی به مرور خوب شدیم و حتی توانستیم ۲۰ بر ۱۷ نیز پیش بیفتیم. با همین اختلاف امتیاز پیکانی ها احساس خطر کردند و بازیکنان پیکان که سابقه حضور در بهترین رقابت های جهانی را دارند کم اشتباه ظاهر شدند و نگذاشتند بازی به ست پنجم کشیده شود.

سرمربی تیم خاتم اردکان یزد درباره بازی برگشت برابر پیکان گفت: با توجه به توانایی بازیکنانمان و حمایت هواداران در خانه امیدوارم بتوانیم بازی را ببریم و بهتر از دیدار رفت کار کنیم.

او درباره برگزاری دیدارهای معوقه لیگ بعد از پایان رقابت‌ها گفت: باید شرایط طوری پیش می‌رفت که بازی های معوقه قبل از پایان لیگ برگزار می‌شد. در هیچ جای دنیا این اتفاق رخ نمی دهد. بابت این موضوع ما ضرر کردیم و حتی به این موضوع اعتراض هم داشتیم اما اتفاقی رخ نداد. شاید رده چهارم یا پنجمی تفاوتی نکند و بگوییم که فقط یک پله است اما برای میزبانی و میهمانی در مرحله پلی آف شرایط متفاوت می‌شود. اگر دیدارها معوقه زودتر برگزار می‌شد جایگاه ما بهتر بود.

میرحسینی درباره انتخاب کولاکوویچ به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: شناخت کافی از او ندارم اما فکر می کنم می‌توانستیم گزینه بهتری را انتخاب کنیم. کار او خیلی سخت است و من آرزوی موفقیت و سربلندی برای این مربی را دارم ولی نظر شخصی من این است که با توجه به شرایط فعلی تیم ملی می توانستیم مربی با تجربه تری را انتخاب کنیم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image