۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال از روز چهارشنبه هفته جاری با حضور هشت تیم برتر صعود کننده شروع می‌شود و در سه مرحله پیگیری خواهد شد.

بر این اساس و برای هرچه بهتر برگزار شدن مسابقات حساس مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال، عصر دیروز گردهمایی هماهنگی داوران و ناظران این رقابت‌ها با حضور محمدرضا داورزنی سرپرست فدارسیون والیبال برگزار شد.

در این نشست احمد ضیایی نایب رئیس، محمود افشاردوست دبیرکل، سعید درخشنده رئیس سازمان لیگ، امیدوار خاتمی رئیس کمیته داوران و خلیل یگانه مجد دبیر سازمان لیگ نیز حضور داشتند.

داورزنی در ابتدای این مراسم گفت: حساسیت مرحله پلی آف لیگ برتر بسیار بیشتر از دور مقدماتی است و به همین دلیل نظارت ناظران و قضاوت داوران نیز باید دقیق‌تر از دور مقدماتی باشد.

رئیس سازمان لیگ نیز گفت: در دور مقدماتی مشکلات کوچکی وجود داشت که امیدوارم در مرحله پلی آف این مشکل‌های به ظاهر کوچک نیز برطرف شود!!!

در پایان نیز داوران و ناظران شرکت کننده در این گردهمایی نقطه نظرات خود را اعلام کردند تا رقابت‌های پلی آف با شرایط بهتری پیگیری شود.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image