۰
۰

مرحله پلی آف مرحله نهایی لیگ برتر والیبال جوانان به پایان رسید و چهار تیم برتر صعود کننده به مرحله نیمه نهایی معرفی شدند.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله پلی آف مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر رده سنی جوانان ایران جام «شهدای منا» روز دوشنبه با چهار دیدار پیگیری شد.

در پایان این بازی ها تیم های شهرداری ارومیه، سازمان عمران شهرداری ساری، پیکان تهران و بانک سرمایه به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها راه یافتند.

نکته جالب نتایج بازی های پلی آف، پیروزی تیم های سازمان عمران شهرداری ساری و پیکان تهران است که این تیم ها در مرحله مقدماتی رتبه سوم دو گروه را کسب کرده بودند و تیم های سایپا و کاله مازندران که مغلوب شدند، در دور مقدماتی رتبه های دوم گروه را به دست آورده بودند.

نتایج مرحله پلی آف این رقابت ها به قرار زیر است:

شهرداری ارومیه ۳ – هاوش گنبد ۱
سازمان عمران شهرداری ساری ۳ – سایپا تهران ۱
کاله مازندران ۰ – پیکان تهران ۳
پارسه تهران ۱ – بانک سرمایه ۳

مرحله نیمه نهایی لیگ برتر جوانان امروز با دو دیدار پیگیری می شود و تیم های شهرداری ارومیه و پیکان تهران به ترتیب به مصاف سازمان عمران شهرداری ساری و بانک سرمایه می روند تا برنده این دو مسابقه به دیدار نهایی لیگ برتر جوانان راه یابند و تیم های بازنده برای عنوان سومی به مصاف یکدیگر بروند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image