۰
۰

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران با اشاره به مشکلات سالن مسابقات مالدیو و آب هوای این کشور گفت: برخورد شاگردانم با این شرایط سخت کاملا حرفه ای بود.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، مایدا چیچیچ درخصوص قهرمانی تیمش در مسابقات انتخابی جهان در منطقه آسیای مرکزی اظهار داشت: این تورنمنت خیلی مهم بود. ایران برای اولین بار به چنین مسابقاتی اعزام شد و این رقابت ها را به بهترین شکل به پایان رساندیم. یعنی در هر دو مسابقه ۳ بر صفر برنده شدند.

وی با بیان اینکه در وهله اول به بازیکنان و دیگر اعضای کادر فنی این موفقیت را تبریک می گویم، افزود: بازیکنانم در هوای گرم سالن تا آخرین لحظه جنگیدند. برخورد شاگردانم با شرایط سخت کاملاً حرفه‌ای بود و تا آخرین لحظه با این ذهنیت که باید برنده شویم، تلاش کردند. این مدال را به همه بانوان والیبالیست و مربیان ایرانی تقدیم می‌کنم.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران خاطرنشان کرد: خیلی‌ها به این تیم کمک کردند و من از تمام نفراتی که برای رسیدن والیبال بانوان ایران به این جایگاه، تلاش کردند تشکر می‌کنم.

مایدا در پایان گفت: خیلی به تیمم و مربیان ایرانی افتخار می‌کنم و امیدوارم در آینده به همراه تیم ملی بانوان به موفقیت های بیشتری دست یابیم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image