۰
۰

مربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: هنوز چیزی درباره پیوستن بازیکن صربستانی والیبال مشخص نیست و این موضوع شنبه قطعی می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رضا مومنی‌مقدم درباره احتمال حضور بازیکن صربستانی در تمرینات این تیم گفت: هنوز هیچ چیز درباره پیوستن نیکولا کواچویچ در تیم ما قطعی نیست.

وی ادامه داد: ما در تلاش برای جذب یکی دو بازیکن جدید هستیم تا در مرحله پلی آف بتوانیم حضور قدرتمندانه‌ای داشته باشیم به همین دلیل با چند بازیکن خارجی مذاکراتی داشتیم که هنوز هیچ‌کدام قطعی نشده است.

مربی تیم والیبال پیکان اضافه کرد: مسئولان باشگاه در حال رایزنی‌های لازم هستند و احتمالا تا روز شنبه تصمیم نهایی در رابطه به حضور این بازیکن در تیم ما گرفته خواهد شد.

مومنی‌مقدم با اشاره به مرحله پلی‌آف مسابقات لیگ برتر والیبال گفت: همه ما می‌دانیم که کار سختی در مرحله پلی‌آف داریم. در این مرحله همه تیم‌ها با تمام توان و آمادگی ظاهر می‌شوند و فرصتی برای اشتباه کردن وجود ندارد.

مربی تیم پیکان افزود: هدف تیم پیکان از همان بازی ابتدایی لیگ کسب عنوان قهرمانی بود و هیچ‌کس به چیزی جز این فکر نکرده و نمی‌کند. ما بازیکنان بزرگی در تیم داریم و از انگیزه کافی برای قهرمانی بهره‌مند هستیم.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image