۰
۰

دریافت کننده تیم والیبال صالحین ورامین گفت: تنها هدفم همراه با تیم صالحین ورامین رفتن روی سکوی رقابت‌های لیگ برتر است.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فارس، پوریا فیاضی در مورد اتفاقات اخیری که برای تیم والیبال پارسه افتاد که منجر به انحلال این تیم شد، اظهار داشت: واقعیت این است که ما با پارسه به بن‌بست رسیدیم. شرایط در این تیم به گونه‌ای شد که بازیکنان را از خوابگاه بیرون کردند، غذا به آنها ندادند و سالنی هم برای تمرین نداشتیم.

وی ادامه داد: اگر آقای مدیرعامل به یکی از قول‌هایی که داده عمل می‌کرد شرایط کاملا متفاوت می‌شد اما ما در پارسه تنها بدقولی دیدیم که منجر به انحلال این تیم هم شد.

دریافت‌کننده تیم والیبال صالحین ورامین در خصوص حضورش در این تیم عنوان کرد: به هر حال ما به ورامین آمدیم تا والیبال بازی کنیم. تیم صالحین در خراب‌ترین وضعیت مالی‌اش ۲۰ درصد پرداختی به بازیکنانش داشته است. مسئولان ورامین حامی تیم هستند و فکر می‌کنم شرایطش نسبت به پارسه بهتر باشد.

فیاضی خاطرنشان کرد: هدف من با تیم صالحین ورامین فقط رفتن روی سکو است. البته به شرطی که مسئولان هم از ما حمایت کنند. امیدوارم آقایان در ورامین زودتر کار بازیکنان جدید را انجام داده و آنها را از نظر مالی شارژ کنند. من شک ندارم که صالحین ورامین پتانسیل حضور در جو ۳ تیم برتر را دارد.

وی در مورد بازی هفته آینده تیمش برابر آوش گنبد گفت:‌از زمانی که رحمان محمدی‌راد به گنبد رفته این تیم بسیار هماهنگ‌تر و بهتر بازی می‌کند. به عقیده من اگر گنبدی‌ها یک بازیکن خوب دیگر در ترکیب خود داشتند که در حملات به آنها کمک می‌کرد تعداد بردهای بیشتری را در جدول به نام خود ثبت می‌کردند چرا که تاکنون آنها چندین مسابقه را با نتیجه ۳ بر ۲ واگذار کردند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image