۰
۰

تیم صالحین ورامین پس از عدم حضور در ۲ بازی از لیگ برتر والیبال و کنار گذاشتن از لیگ با وساطت فرماندار ورامین و کمک رئیس فدراسیون والیبال به لیگ بازگشت.

 

به گزارش جهان والیبال و به نقل از تسنیم، طبق بند ۲۴ آیین نامه سازمان فدراسیون والیبال، اگر تیمی در یک مسابقه از سری مسابقات لیگ برتر حاضر نشود، غایب اعلام و ۳ بر صفر بازنده اعلام می‌شود. چنانچه در طول مسابقات به هر دلیل در ۲ بازی حاضر نشود از کل مسابقات حذف می‌شود اما تیم صالحین ورامین پس از عدم حضور در ۲ بازی از لیگ برتر والیبال و کنار گذاشتن از لیگ با وساطت فرماندار ورامین و کمک رئیس فدراسیون والیبال به لیگ بازگشت.

 

 

در آیین نامه سازمان لیگ، دلیل غیبت تیم، ملاکی برای موجه بودن آن عنوان نشده است. سعید درخشنده، رئیس سازمان لیگ هم هفته گذشته پس از حاضر نشدن تیم صالحین در بازی مقابل پارسه به دلیل مشکلات مالی در پاسخ به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم مبنی بر اینکه آیا تبصره‌ای برای بازگشت نماینده ورامین به لیگ وجود ندارد، گفت: اگر این تیم به لیگ برگردد، شما به ما نمی‌خندید؟! غیر ممکن است که این تیم به لیگ بازگردد.

 

 

درخشنده چند ساعت قبل هم در مصاحبه تندی گفت که اگر صالحین به لیگ برگردد به سراغ شغل دیگری خواهد رفت. تهدیدهای او بیش از چند ساعت دوام نداشت و او در اخبار ساعت ۱۴:۳۰ شبکه خبر گفت: تیم صالحین در هفته اول به دلیل نقص مدارک از بازی محروم شد و در هفته دوازدهم به خاطر حاضر نشدن بازیکنان خود بازنده اعلام شد. ما به خاطر جداشدن ۴ بازیکن این تیم و همچنین علاقه مردم ورامین به این تیم، کمک کردیم تا صالحین در لیگ بماند.

 

 

تغییر موضع این مقام مسئول و تصمیم گیرنده در فدراسیون والیبال در نوع خود جالب بود. حالا او طبق حرفی که زده باید دنبال شغل دیگری باشد.

 

 

احسن شیرکوند، لیبرو تیم صالحین در مورد بازگشت تیمش به لیگ برتر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: از رئیس فدراسیون والیبال و فرماندار ورامین تشکر ویژه‌ای دارم که کمک کردند تا مردمی که عاشق والیبال هستند و سرگرمی جز این ندارند از داشتن تیم در لیگ برتر محروم نشدند. مردم ورامین کار بزرگی انجام دادند و امیدوارم بتوانیم پاسخ محبت‌های آنها را بدهیم.

 

 

تیم صالحین ورامین بر اساس برنامه ریزی ابتدای فصل امروز چهارشنبه باید به مصاف سایپا تهران می‌رفت که در خصوص وضعیت دیدار امروز سایپا و صالحین ورامین نیز متعاقباً تصمیم گیری و اعلام خواهد شد.

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image