۰
۰

ویلفردو لئون می گوید ممکن است لوزانو به خاطر مشکلی که با او داشته حرف‌هایی را به زبان آورده و عنوان کرده والیبال لهستان به لئون نیاز ندارد.

 

به‌ گزارش ‌جهان والیبال، ویلفردو لئون والیبالیست کوبایی، پیشتر تصمیم گرفته بود تا برای تیم‌ ‌ملی والیبال لهستان بازی کند،  ولی کاغذ بازی‌ها و مراحل اداری هنوز باعث شده تا این بازیکن به این هدف نرسد.

به نظر می‌رسد موضوع از این قرار بوده است که فدراسیون والیبال کشور لئون یعنی فدراسیون والیبال کوبا از صادر کردن روادید و همچنین اجازه بازی خودداری کرده است. به همین خاطر او به احتمال زیاد رقابت‌های والیبال قهرمانی اروپا ۲۰۱۷ را از دست خواهد داد.

لئون درباره این موضوع گفت‌:

فدراسیون جهانی والیبال خیلی دوست دارد تا به من کمک کند و مراحل اداری را تسریع ببخشد،  ولی لازم است تا رضایت فدراسیون والیبال کوبا نیز گرفته شود و این کار به مراتب سخت‌تری است. من کسانی که در آنجا کار می‌کنند را می شناسم. از ۱۴ سالگی در تیم‌های مختلف کوبا حضور داشتم و در آنجا در دولت افرادی هستند که سال‌های سال است دارند وظایف مشخصی را انجام می‌دهند.  وقتی کسی به آنها می‌گوید که لئون پاسپورت لهستانی دارد و می‌خواهد برای این کشور بازی کند، باید یک سند را امضا کنیم،  ولی آنها این کار را به درستی انجام نمی‌دهند. تا زمانی که برای کوبا بازی کنید، مشکلی بابت روابط با این افراد نخواهید داشت،  ولی وقتی از تیم‌ ‌ملی کنار بروی همه چیز تغییر می‌کند. من مطمئن هستم که این افراد منتظر خواهند ماند، منتظر خواهند ماند و منتظر خواهند ماند و یا تظاهر می‌کنند که می‌خواهند به من کمک کنند، اما در واقع آنها این کار را انجام نمی‌دهند.

از بازیکن عضو تیم زنیت کازان سوال شد تا درباره اظهار نظر رائول لوزانو، صحبت کند که در سال ۲۰۱۵ عنوان کرده بود که تیم‌ ‌ملی والیبال لهستان نیاز به لئون ندارد، چرا که بازیکنانی همچون کوبیاک و متئوش میکا، در پست او بازی می‌کنند.

لئون درباره این موضوع گفت‌:

من همیشه معتقد بودم که هر شخصی برای حرفی که به زبان می آورد حق دارد به همین خاطر مشکلی در این موضوع نمی‌بینم. این نظر شخصی آقای لوزانو است. اگر او سرمربی تیم‌ ‌ملی لهستان شود و من را به تیم دعوت نکند کاملا می‌پذیرم،  ولی من برداشتم این است که آقای لوزانو این حرف‌ها را به زبان آورده است، نه به خاطر این که او فکر می‌کند من والیبالیست بدی هستم،‌ بلکه ممکن است با من مشکل داشته باشد. ما هنوز نمی دانیم که چه کسی سرمربی والیبال لهستان می‌شود و اگر این شخص لوزانو باشد شاید نظرش را تغییر دهد و بفهمد که به من نیاز دارد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image