۰
۰

 نخستین نشست کارشناسی بررسی عملکرد تیم ملی والیبال با هدف بررسی عوامل دخیل در عملکرد تیم و انتخاب سرمربی در تهران تشکیل شد.

به گزارش جهان والیبال و به نقل از ایرنا،«محمود افشاردوست» دبیرکل فدراسیون والیبال درباره نخستین نشست کارشناسی عملکرد سرمربی و تیم ملی والیبال در بازی های المپیک گفت:

قرارداد رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال پس از پایان بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو به پایان رسیده است.تمدید قرارداد با لوزانو و یا انتخاب فرد دیگری برای هدایت تیم ملی والیبال از جمله برنامه های فدراسیون در سال جاری است و به همین منظور و برای جمع بندی نظرات خانواده بزرگ والیبال، نشست های کارشناسی برگزار خواهیم کرد.

دبیر کل فدراسیون والیبال گفت:

این نشست های کارشناسی فقط برای تعیین سرمربی نیست، بلکه تلاش خواهیم کرد که بهترین برنامه ها برای تیم ملی والیبال ایران تدوین شود. نخستین نشست از سلسله نشست های بررسی وضعیت تیم ملی والیبال ایران روز سه شنبه در دفتر رئیس فدراسیون والیبال و با حضور برخی از اعضای کادر فنی تیم ملی برگزار شد.

وی درباره محورهای این نشست گفت:

همه عوامل دخیل در عملکرد تیم ملی والیبال ایران از محورهای این نشست کارشناسی بود که شامل مدیریت، فنی، تمرینات توپی و بدنسازی، عملکرد بازیکنان و نتایج کسب شده در المپیک است. در مجموع مباحث بسیار خوبی مطرح شد که می تواند به رئیس فدراسیون برای ارائه راهکار به هیات رئیسه کمک کند تا در سال آینده والیبال ایران شرایط بهتری داشته باشد.

وی افزود:

در این نشست برخی از افراد کادر فنی تیم ملی به دلیل همراهی تیم های لیگ برتری حضور نداشتند، اما امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی، خوان سیچلو دستیار سرمربی، ناصر شهنازی سرمربی تیم ملی ب، رحمان محمدی راد مربی تیم ملی از جمله حاضران در این نشست بودند.

وی درباره نشست بعدی بررسی عملکرد سرمربی و تیم ملی والیبال ایران در سال ۹۵ گفت:

هنوز زمان دقیق نشست بعدی مشخص نیست، اما به احتمال زیاد هفته آینده دومین نشست برگزار خواهد شد.

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image