۰
۰

رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: اگر کسی از برنامه‌ها و عملکرد ما خبر ندارد لطفاً اظهار نظر اشتباه نکند.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از صدا و سیما، چندی پیش مصاحبه‌ای با رییس اسبق سازمان لیگ در خصوص وضعیت مسابقات و چگونگی ورود تیم‌ها انجام شد که محمود حداد گفته بود: فدراسیون بیشتر از این‌که به دنبال احقاق حق بازیکنان باشد در پی گرفتن بدهی‌های خود از باشگاه‌هاست.

در واکنش به این ادعا و صحبت‌ها سعید درخشنده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما گفت: اگر کسی اطلاعات کافی از مکاتبات انجام شدهء فدراسیون با باشگاه‌ها ندارد اظهار نظر نکند. همه پرونده‌های مربوط به بازیکنان و مربیان در کمیته انضباطی فدراسیون بررسی شده و طلبکاران و بدهکاران لیگ مشخص هستند و پرونده‌ها در جریان است.

رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در ادامه افزود: رسیدگی به وضعیت بازیکنان را از ۱۷ فروردین امسال همزمان با شروع کار اداری٬ با ارسال به باشگاه‌ها آغاز کردیم و از مسئولان مربوطه خواستیم تا نسبت به روشن شدن وضعیت مالی خود با بازیکنان٬ مربیان و فدراسیون اقدامات لازم را انجام دهند.

درخشنده گفت: در نامه ارسالی اعلام کرده بودیم اولویت کاری‌مان با بازیکنان است و سپس فدراسیون! حال نمی‌دانم چرا فردی که اصلاً در فدراسیون دیده نمی‌شود چنین حرف‌هایی را زده است؟

وی یادآور شد: رسیدگی به وضعیت بازیکنان از همان روزهای ابتدایی سال آغاز شد و تا یک ساعت مانده به شروع لیگ ادامه داشت به طور مثال حدود ۱۰ بازیکن تیم سایپا نسبت به قرارداد سنوات گذشته خود از این باشگاه طلبکار بودند که با پیگیری‌های انجام شده سازمان لیگ فدراسیون والیبال تکلیف آن‌ها روشن شد و بعد از این‌که مبلغی را پرداخت کردند٬ قرار شد آن‌ها به زودی نسبت به تسویه حساب کامل هم اقدامات لازم را انجام دهند چرا که به همه تیم‌ها گوشزد کرده بودیم اگر تکلیف بدهکاران را روشن نکند حق حضور در لیگ را ندارند.

رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در ادامه گفت: به طور مثال فرهاد قائمی هم که امسال در تیم بانک سرمایه بازی می‌کند بخشی از قرارداد فصل گذشته‌اش با تیم پیکان مانده بود برای رفع مشکل قبل از شروع لیگ امسال با نماینده باشگاه پیکان رایزنی‌های لازم را انجام دادیم و اعلام کردیم تا رضایت این بازیکن نباشد آن‌ها حق بازی ندارند که بلافاصله اقدامات لازم انجام شد. موارد این‌گونه امسال زیاد داشتیم و در حال حاضر هیچ مربی یا بازیکن بلاتکلیف در والیبال نداریم٬ به جرات می‌توان گفت: این وضعیت برای نخستین بار در والیبال ایران حاکم شده که حاصل ۶ ماه کار شبانه روزی سازمان لیگ و فدراسیون است.

درخشنده افزود: در طول این مدت متین صالحین ورامین تنها باشگاهی که به هیچ یک از مکاتبات فدراسیون پاسخ نداده و نماینده آن هیچ گونه مراجعه‌ای به فدراسیون نداشته است٬ همین موضوع باعث شد تا بازی نخست این تیم را لغو کنیم و نتیجه آن با خت فنی سه بر صفر ورامینی‌ها مقابل پارسه باشد.

وی گفت: من برای همه حرف‌هایم سند و مدرک معتبر دارم و اسناد آن در فدراسیون موجود است. برخلاف صحبت‌های زده شده باید بگویم که فدراسیون بیشتر از هر فرد دیگری دلش برای بازیکن و وضعیت آن‌ها که بیشتر از لیگ امرار معاش می‌کنند می‌سوزد.

رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال افزود: در حال حاضر وضعیت همه فعالان در لیگ والیبال روشن است برخی‌ها تسویه حساب کرده‌اند و برخی هم که اختلاف حساب داشتند در حال تسویه هستند اما چون برخی‌ها بی‌خبرند کارها و زحمات فدراسیون را این‌طور نادیده می‌گیرند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image