۰
۰

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال، گفت: صدور آی‌دی کارت بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها برای حضور در لیگ برتر والیبال منوط به تسویه حساب باشگاه‌ها است.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سازمان لیگ قبلاً ۱۹ مهرماه را به عنوان آخرین مهلت تسویه حساب باشگاه‌های لیگ برتری برای حضور در رقابت‌های امسال تعیین کرده بود.

رئیس سازمان لیگ با اشاره به تعطیلات ۴ روزه اخیر گفت: برخی باشگاه‌ها از سازمان لیگ فرصت مجدد برای تسویه حساب خواسته‌اند، به همین دلیل روز دوشنبه ۲۶ مهرماه به عنوان آخرین مهلت برای این موضوع در نظر گرفته‌ایم.

سعید درخشنده با بیان اینکه تا کنون چهار باشگاه ورودی خود را پرداخت کرده‌اند، گفت: باشگاه‌های لیگ برتری اگر تا ۲۶ مهرماه تسویه حساب نکنند، اجازه حضور در لیگ برتر والیبال را نخواهند داشت.

وی تاکید کرد: روز چهارشنبه هفته جاری (۲۸ مهرماه) هفته نخست لیگ برتر والیبال برگزار می شود و بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها برای حضور در لیگ برتر باید آی‌دی کارت داشته باشند، صدور کارت هم منوط به تسویه حساب باشگاه‌ها است.

برای حضور در لیگ برتر امسال ۱۲ تیم بانک سرمایه، پیکان تهران، شهرداری تبریز، شهردارى ارومیه، سازمان عمران شهرداری سارى، هاوش گنبد، کاله مازندران، پارسه تهران، سایپا، متین صالحین ورامین، آرمان ورزشى اردکان و شهرداری اراک اعلام آمادگی کردند.

تیم‌های بانک سرمایه و پیکان تهران در دوره قبلی لیگ برتر والیبال به مقام های اول و دوم دست یافتند و تیم‌های شهرداری ارومیه و ثامن الحجج خراسان عنوان سوم مشترک را به دست آوردند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image