۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از میزان، درباره عملکرد لوزانو در تیم ملی والیبال کشورمان اظهار داشت: لوزانو مربی کاربلدی است و اگر مربی بدی بود لهستان قصد به خدمت گرفتن او را نداشت.

وی افزود: موفقیت یا عدم موفقیت یک مربی بستگی به نحوه بهره‌برداری از او دارد. متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات لوزانو این بود که به زبان انگلیسی مسلط نبود. لوزانو صحبت‌هایش را با استفاده از مترجم به بازیکنان منتقل می‌کرد و صحبت‌های این مربی به درستی به بازیکنان منتقل نمی‌شد.

رئیس سازمان لیگ والیبال با اشاره به اینکه داورزنی درباره انتخاب سرمربی جدید تیم ملی باید نظر نهایی را بدهد گفت: پیش از اینکه لوزانو به ایران بیاید قرار بود آناستازی سرمربی تیم والیبال کشورمان شود و حتی با او هم توافق شده بود اما به دلیل تعهدی که به باشگاهش داشت نتوانست سرمربی تیم ایران شود. به نظر من در حال حاضر این مربی می‌تواند بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی باشد.

درخشنده ادامه داد: البته مربیان ایرانی هم توانایی سرمربیگری تیم ملی را دارند و اینکه گفته می‌شود آنها نمی‌توانند بازیکنان بزرگ تیم ملی را مدیریت کنند قبول ندارم. چون در تیم‌های باشگاهی با همین بازیکنان کار می‌کنند.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image