۰
۰

به گزارش جهان والیبال،در حالیکه پیش تر پرویز کاظمی، بازیکن و مربی سابق تیم ملی والیبال ایران سابقه مربیگری در بوندس لیگا را داشته حالا اولین والیبالیست ایرانی هم راهی این لیگ شد.

 

“کیارش ملکی” جوان ارومیه ای والیبال ایران که سابقه حضور در تیم های جوانان پگاه ارومیه، هیئت والیبال ارومیه، جوانان بانک کشاورزی، نور مازندران و کاهرمان ماراش ترکیه (دو فصل) را در کارنامه دارد با عقد قراردادی یکساله به تیم TSV GIESEN در بوندس لیگای آلمان پیوست.

 

او درباره تیم جدیدش گفت: ما در بونس لیگای ٢ حضور داریم و سطح تیم مان خوب است. در تیم ما بازیکن هایی از لهستان، چک و اسلواکی حضور دارند. از نظر امکانات سخت افزاری هم عالی است و کاملا باشگاه حرفه ای داریم. هدف تیم مان هم امسال قهرمانی و راهیابی به بوندس لیگای ١ است که انشالله به آن خواهیم رسید. واقعا حرفه ای بودن را اینجا می شود لمس کرد.همه دست به دست هم دادند تا تیم نتیجه بگیرد از رییس باشگاه گرفته تا آخرین شخص باشگاه برای این هدف تمام تلاش خود را می کنند.

 

وی در ادامه گفت:رفتارهای خیلی جالبی می بینم که تا این مدت لمس نکرده بودم مثلا دیروز ما رفتیم به یک شهر دیگر تا بازی دوستانه انجام دهیم راننده تیم مریض بود و نتوانست بیاید، مدیر باشگاه خودش ٧ ساعت رانندگی کرد! اینجا همه خدمت کردن را یاد گرفتند و سعی میکنند افرادی پرورش بدهند که خدمت کنند نه سنگ اندازی!

 

ملکی درباره سطح رقابت های بوندس لیگا گفت: سطح لیگ هم بسیار خوب است. هر هفته یک بازی داریم که بازیکنان وقت دارند استراحت کافی کنند و ریکاوری شوند. مسابقات در دو گروه شمال و جنوب آلمان برگزار می شود.

 

» تصاویر اختصاصی:

maleki

 

maleki-2

maleki3

 

» لیست بازیکنان تیم با حضور کیارش ملکی:

 

list

تلخیصی از متن cup

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image