۰
۰

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال ، مایدا چیچیچ در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل میزبان این رقابت ها و صعود دو پله ای والیبال زنان ایران در باشگاه های آسیا ، افزود: از تمام توان برای بازی مقابل فیلیپین استفاده کردیم تا برنده این دیدار باشیم.

مایدا ادامه داد: در مجموع مسابقه خوبی بود و امیدوارم تماشاگران از دیدن این بازی لذت برده باشند.

سرمربی تیم ملی والیبال زنان در خصوص واگذاری نتیجه ست سوم این دیدار، نیز گفت: دو ست اول را بردیم اما در ست سوم فیلیپینی ها با تمام توان آمده بودند که این ست را ببرند و شانس دوباره ای برای موفقیت در این بازی به خودشان بدهند.

به گفته مایدا اگر چه تیم ایران با تمام تلاش ها نتواست نتیجه ست سوم را به نفع خود کند، اما این تلاش ها در ست چهارم پیروزی نتیجه بخش شد و ما برنده این دیدار شدیم.

وی در پایان گفت: نماینده ایران عملکرد خوبی در رقابت های باشگاه های آسیا داشت و این برای شروع کار من در یک تورنمنت رسمی نیز آغازی خوب محسوب می شود.

تیم ملی والیبال زنان ایران که با حمایت مالی و نام بانک سرمایه در هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان باشگاه های آسیا شرکت کرده است، صبح امروز (شنبه ) با شکست حریف فیلیپینی، فرصتی برای کسب عنوان پنجمی این رقابت ها بدست آورد.

تیم والیبال زنان ایران با نتیجه سه بر یک تیم پروتون نماینده میزبان را شکست داد.

هفدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی زنان باشگاه های آسیا که ۱۳ شهریور ماه آغاز شده است، فردا (۲۱ شهریور ماه ) با معرفی برترین های آسیا به کار خود پایان می دهد.


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image