۰
۰

تیم ملی والیبال برزیل توانست در مرحله نیمه نهایی المپیک ریو ۲۰۱۶ با حمایت تماشاگران خود از سد روسیه بگذرد و فینالیست شود.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، برزیلی های میزبان از ساعت ۵:۴۵ بامداد امروز به مصاف روس های مدعی رفتند و موفق شدند با نتیجه دور از انتظار ۳ بر ۰ (۲۵-۲۱ برزیل، ۲۵-۲۰ برزیل و ۲۵-۱۷ برزیل) این تیم را متحمل شکست کنند.

ماکسیم میخایلوف ۱۶ امتیاز و والاس دسوزا ۱۸ امتیاز برای تیم های خود به دست آوردند. ایگور کلیوکا و ریکاردو لوکارلی هر کدام با ۱۰ امتیاز در رده های بعدی قرار داشتند.

زردپوشان برزیل با کسب این پیروزی باید با دیگر فینالیست المپیک ریو یعنی ایتالیا دیدار کنند. این دیدار ساعت ۲۰:۴۵ یکشنبه برگزار خواهد شد. روسیه نیز با قبول شکست مقابل برزیل، باید ساعت ۱۷ روز یکشنبه در دیدار رده بندی مقابل آمریکا قرار بگیرد.

با این شرایط مسابقات فینال و رده بندی، تاریخ المپیک تکرار شد! در المپیک آتن سال ۲۰۰۴ نیز ایتالیا – برزیل در فینال و روسیه – آمریکا در رده بندی به هم رسیدند که برزیل با نتیجه ۳ بر ۱ و روسیه با نتیجه ۳ بر ۰ حریفان خود را شکست دادند.

باید دید در المپیک ریو چه اتفاقی می افتد و آیا لاجوردی پوشان می توانند انتقام ۱۲ سال پیش را از برزیل بگیرند؟ گرچه کار شاگردان بلنجینی مقابل برزیل آماده و آن هم با حمایت تماشاگران بیشمار این تیم، اصلا آسان نیست!

768654322


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image