۰
۰

لورن تیلی، سرمربی تیم ملی فرانسه قول مدال را در المپیک ریو نداد و گفت احتمال هر نتیجه ای وجود دارد.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ۳۰۶۰، لورنت تیلی، سرمربی تیم ملی فرانسه قول مدال را در المپیک ریو نداد و گفت احتمال هر نتیجه ای وجود دارد.

 

برخلاف اکثر مربیان و بازیکنان حاضر در بازی های المپیک که قبل از شروع بازی ها نتایج مثبت را برای تیم خود پیش بینی می کنند، لورنت تیلی، مربی تیم والیبال فرانسه از آشفتگی حاکم در تیم می گوید: «چندین ماه را در مسابقات گذراندیم و تقریباً بدون وقفه و استراحت بازی کردیم. شروع بازی ها جام جهانی ژاپن بود و آخرین آن هم بازی های المپیک خواهد بود. تنها می توانم بگویم که از عملکرد تیم راضیم. ریو آخرین ایستگاه ما در این فصل است.»

 

وی ادامه داد: «در بازی های لیگ جهانی سوم شدیم. قرار نیست با چند روز تمرین کردن معجزه ای اتفاق بیفتد. در این هشت روز فقط توانستیم روی جزئیات و بازیابی روحیه و جسم خود تمرکز کنیم. اصلاً معلوم نیست چه عنوانی را رقم بزنیم. بازیهای خوب گذشته تضمینی برای آینده خوب نیست اما حقیقت این است که در عین داشتن اعتماد به تیم و توانایی های آنان، از ناکامی برای کسب مدال طلا در لیگ جهانی ناراحت و آشفته هستیم. به هر حال برای هر سناریویی باید آماده باشیم.»

 

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image