۰
۰

ستاره های سال های نه چندان دور لهستان و صربستان هم اکنون سرمربی والیبال کشورشان هستند و رودرروی یکدیگر، این بار در جایگاه مربیگری می‌جنگند.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ دو تیم لهستان و صربستان به مربیگری استفان آنتیگا و نیکولا گربیچ به مصاف هم رفتند که صرب ها موفق به پیروزی ۳ بر ۱ شدند.

 

گربیچ پس از این پیروزی گفت: « از این پیروزی بسیار خوشحال هستم و معتقدم اگر مانند امشب بازی کنیم، نتایج خوب خود را ادامه خواهیم داد. تنها مشکل کوچیکی که نگران کننده بود، پس از ۱۰ دقیقه استراحت پیش از ست سوم، به مشکل خوردیم، مانند مسابقاتی که در ایران داشتیم. اما در ست چهارم با تغییراتی که لهستان در ترکیب خود ایجاد کرد، آرامش خود را از دست ندادیم و بازی خود را ادامه دادیم که این خوشحال کننده است.»

 

همچنین آنتیگا در مورد این شکست گفت: « به صربستانی ها تبریک می‌گویم، آن ها بسیار خوب بازی کردند و شایسته پیروزی بودند. آن ها تلاش زیادی در تمرینات انجام داده اند و در سرویس عملکرد فوق العاده ای دارند. آن ها دفاع های متعددی مقابل ما انجام دادند. ما باید منتظر نتیجه دیدار صربستان و فرانسه باشیم.»

 

** نکته: اگر صربستان موفق شود با هر نتیجه ای فرانسه را شکست دهد، لهستان و صربستان به نیمه نهایی صعود خواهند کرد و فرانسه حذف می‌شود.

 

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image