۰
۰

مربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: فکر می کنم بازی ایران مقابل قطر سخت ترین بازی دور اول برای مان باشد.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، علیرضا طلوع کیان درمورد پیروزی ۳ بر صفر برابر ترکمنستان در نخستین بازی تیم ایران در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا اظهار داشت: اولین بازی در هر تورنمنت سخت است، چون باید با تمام شرایط آشنا شویم. در مجموع بازی اول مان خوب بود؛ با توجه به اینکه در ست اول قاطعانه پیروز شدیم کادر فنی تغییراتی در ترکیب ایجاد کرد تا ملی پوشان با شرایط سالن مسابقه بیشتر هماهنگ شوند، چراکه پیش از این تنها یک بار در این سالن تمرین کرده بودیم.

 

وی ادامه داد: بازی روان و خوبی بود و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. طبق برنامه قرار است امروز تیم قطر به چین تایپه برسد و در سالن اصلی مسابقات تمرین کند. براساس اطلاعاتی که ما داریم تیم ملی قطر بازیکنان چند ملیتی دارد و به عقیده من سخت ترین بازی مرحله اول مان را برابر قطر خواهیم داشت.

 

مربی تیم ملی والیبال جوانان ایران خاطرنشان کرد: بدون شناخت از ترکمنستان مقابل این تیم قرار گرفتیم و با توجه به شرایط، برای بازی دوم هم همین اوضاع حاکم خواهد بود، چراکه قطری ها امروز بازی انجام ندادند تا ما بتوانیم عملکرد آنها را به صورت دقیق آنالیز کنیم. قرار بر این است که در پایان دور نخست ملی پوشان به اوج آمادگی خود برسند که امیدوارم اینگونه هم بشود.

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image