۰
۰

دومین جلسه بدنسازی تیم ملی والیبال جوانان ایران در چین تایپه برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال جوانان که برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا راهی چین تایپه شده است، صبح امروز دومین جلسه بدنسازی خود را خارج از هتل و دریکی از باشگاه های ورزشی شهرکااوسیونگ برگزار کرد. در این جلسه بدنسازی تمام بازیکنان زیر نظر اعضای کادر فنی برنامه های تمرینی خود را اجرا کردند.

 

امیرحسین اسفندیار که به دلیل مشکلات گوارشی در تمرین توپی روز گذشته غایب بود و استراحت کرد امروز در کنار سایر ملی پوشان حضور داشت و تمرین کرد. شاگردان بهروز عطایی صبح امروز پس از صرف صبحانه راهی یکی از سالن های ورزشی شدند. اعضای تیم ملی جوانان و مخصوصاً اعضای کادر فنی دیدار شب گذشته تیم های ایران و آرژانتین در لیگ جهانی ۲۰۱۶ را هم در صحبت های خود مورد تحلیل و ارزیابی قرار دادند.

 

تیم ملی والیبال ایران شب گذشته در آخرین بازی خود در رقابت های لیگ جهانی ۲۰۱۶ با نتیجه ۳ بر ۲ برابر شاگردان خولیو ولاسکو، سرمربی سابق تیم ایران و کنونی آرژانتین به پیروزی رسید.

 

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر ۲۰ سال آسیا از شنبه ۱۹ تا یکشنبه ۲۷ تیرماه سال ۹۵ به میزبان چین تایپه برگزار می شود. در دور مقدماتی این رقابت ها ۱۶ تیم شرکت دارند که تیم ملی والیبال جوانان ایران در گروه دوم این رقابت ها با تیم های قطر، هنگ کنگ و ترکمنستان همگروه است.

 

سرویس تصاویر:

 

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image