۰
۰

به گزارش جهان والیبال و به نقل از ایسنا،‌ نیکولا گربیچ سرمربی تیم ملی والیبال صربستان درباره پیروزی برابر ایتالیا گفت: ما در این بازی نسبت به بازی دیروز با دید بهتری به زمین آمدیم و به بازیکنانم گفتم خوب بازی کنید تا با شکست ایران را ترک نکنیم. دو ست اول خوب بودیم اما در ست‌های بعدی ایتالیا تغییرات خوبی انجام داد. خوشحالم که این تیم را بردیم. اینکه با پیروزی به لهستان و مرحله نهایی می‌رویم خیلی شیرین تر است.

 
او درباره احتمال قهرمانی این تیم در لیگ جهانی گفت:‌ اگر این اتفاق بیفتد و قهرمان شویم خیلی خوب است و می‌توانم برای اولین بار اسم خودم را به عنوان مربی قهرمان صرب ثبت کنم.

 

استانکوویچ کاپیتان تیم ملی والیبال صربستان نیز گفت: قبلا با ایتالیا بازی کردیم و آشنایی با این تیم داشتیم. سعی کردیم شروع خوبی داشته باشیم و اینطور هم شد اما در بخش دوم خوب نبودیم. ایتالیا در سرویس و دفاع از ما بهتر بود ولی از اینکه بازی را بردیم خوشحالیم. ما تلاش کردیم که در تهران سه باخت پیاپی نداشته باشیم.

 

جیان  بلنجینی سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: مطمئنا من از نتیجه اصلا رضایت ندارم. دو بازی مختلف را در این دیدار دیدیم. دو ست اول صربستان با انگیزه بود و باخت دو بر صفر را برای ما رقم زد.در دو ست بعدی بازیکنان ما بهتر کار کردند. با این حال صربستان خوب بازی کرد و شایسته این پیروزی بود.

 

 
بیرارلی کاپیتان تیم ملی والیبال ایتالیا بعد از بازی برابر صربستان گفت: دو ست اول را بدون انرژی بازی کردیم و صرب‌ها بهتر از ما بودند اما در دو ست بعد بهتر بودیم. در ست پنجم هم آنها از ما بهتر بودند. خوشحالیم که به فینال لهستان صعود کردیم.

 

 

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image