۰
۰

به گزارش جهان والیبال و به نقل از ایسنا،جیان لورنزو بلنجینی سرمربی تیم والیبال ایتالیا پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل ایران در هفته سوم لیگ جهانی والیبال گفت: از نتیجه بازی امروز خوشحالم و از تمام ست‌ها راضی هستم.

 

وی افزود: ست سوم در حال پیچیده شدن بود اما بسیار خوشحالم که خونسردی خودمان را حفظ کردیم و دوباره به بازی برگشتیم. امروز شکل خوب والیبال‌مان را نشان دادیم.

 

سرمربی تیم والیبال ایتالیا تصریح کرد: با صحبت‌های لوزانو موافقم اما آنچه باعث پیروزی ما شد راه‌حل‌هایی بود که توانستیم مقابل مشکلاتی که ایران برای ما به وجود آورده بود ارائه دهیم و در نهایت با تمرکز توانستیم بازی را به سود خود تمام کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: در دیدار مقابل ایران عقل‌مان را به کار انداختیم و بیشتر روی حملات کار کردیم و سعی کردیم با حملات مشکلات‌مان را حل کنیم.

 

 

کاپیتان تیم والیبال ایتالیا نیز در نشست خبری گفت: قطعا برد راحتی را برابر ایران کسب نکردیم و از برد مقابل این همه تماشاگر خوشحال هستم.

امانوئل بیرارلی کاپیتان تیم والیبال ایتالیا پس از پیروزی مقابل ایران اظهار کرد: فکر می کنم بازی آسانی نبود پیروزی ۳ برص فر در خانه حریف و مقابل این همه تماشاگر سخت بود. با سرویس های خوب توانستیم برنده شویم. سرویس های پرشی ایران هم خوب بود اما فکر می کنم در این زمینه خیلی بهتر کار کردیم.

 

 


example-image در انتهای صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید. example-image